Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internette surf yaparken para kazanin!!!

Spartan

Öne çıkan mesajlar

Yeni bulduğum bir site var. siz internette surf yaparken, siteden indireceğiniz bir toolbar ile size reklamlar gösteriyor ve bu sırada para kazanıyorsunuz. Ben bugun üye oldum ve gerçekten güzel calisiyor ve siteyi cok dikkatle inceledim hiçbir sakatlık vs yok..kayıt olurken isim soyad ve adres istiyor. toolbarda kac puan aldıgınız yazıyor..o puanlar toplanınca dolar karşılığı check e dönüşüyor ve adresinize yolluyorlar..yabancı ülkelerden paralarını alan tanıdıklarım var. deneyin derim..Bir de başkalarını üye yaptırırsanız yine onlar online ken hem o hem siz kazanıyorsunuz..üye olursanız beni referral gösterirseniz sevinirim. Nickim "Spartantr"
direk buraya tıklayarak formu doldurup sonra programı indirebilirsiniz..

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=Spartantr[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

referral olunca şu oluyor ...
refferer'a (ki şu durumda sen) yani sana (referrer olmandan dolayi ), referred'lar (ki verdiüin linki kullanip ta new link ten girmeyenler ) havadan (ki seninde o linki verip yeni linke karşi çıkma nedenin) para (kendi kazandiklrinin %2-5 arasi oranda) kazandiricaklardir [hline] bi hinlik yapacak isen adam gibi yap url linki vermeyi öğren bari

[Bu mesaj hired_gun tarafından 29 October 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 29 October 2003 23:29 tarihinde demiş ki:
referral olunca şu oluyor ...
refferer'a (ki şu durumda sen) yani sana (referrer olmandan dolayi ), referred'lar (ki verdiüin linki kullanip ta new link ten girmeyenler ) havadan (ki seninde o linki verip yeni linke karşi çıkma nedenin) para (kendi kazandiklrinin %2-5 arasi oranda) kazandiricaklardir [hline] bi hinlik yapacak isen adam gibi yap url linki vermeyi öğren bari

[Bu mesaj hired_gun tarafından 29 October 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]

ben kimseyi kandırmak niyetinde vs degilim.Öyle bir niyetim olsa referral olayının bana kazandıracagını yazım da söylemezdim.baskasını üye yaparsanız hem o hem siz kazanıyorsunuz demişim.link vermeyi bilmiyorsam da bu seni ırgalamaz.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunlara 3-4 sene önce takılmıştım. Hepsi yalan dolan şeyler ama arkadaşım bi site yapıp herkese girin demişti oraya. Sonra bu sitelerden birincen reklam almıştı siteye clikc başı 3 cent hesabına ekleniyodu. Benim arkadaşımda basit bi html kodu ile sayfaya girildiğinde clicklenmiş gibi reklamı açtırıyodu. 875 dolarlık bi çek gelmişti 1 ay sonunda :)
bi daha da uğraşmadı. Boş işler hayatını buna adicanki anca bisişer olur belki...[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 30 October 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
Ben bunlara 3-4 sene önce takılmıştım. Hepsi yalan dolan şeyler ama arkadaşım bi site yapıp herkese girin demişti oraya. Sonra bu sitelerden birincen reklam almıştı siteye clikc başı 3 cent hesabına ekleniyodu. Benim arkadaşımda basit bi html kodu ile sayfaya girildiğinde clicklenmiş gibi reklamı açtırıyodu. 875 dolarlık bi çek gelmişti 1 ay sonunda :)
bi daha da uğraşmadı. Boş işler hayatını buna adicanki anca bisişer olur belki...[hline]Sungur - Scout of Hun

bu banner veren firmalar bir şekilde bu clickleri kontrol ediyorlar bu tarz birşeye izin vermiş olabileceklerini sanmıyorum ama hayat bu neler olmuyor ki[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

bilmienler için ..
iki çeşit klik vardir ..
bir raw klick ... birde hit ...

şimdi raw click olayini annatiim .. ufak bir html kodu yazip o sayfanin günde 7 milyon kere açilmasini sağlarsaniz bu raw klicktir .. keza her seferinde ayni IP den girdiği için adamlardan tek alacağiniz şey nasihattir (+tüm ciddi sponsor firmalarinda türk irkinin kirmizi listeye alinmasi )......

adamlar aptal değilse (ki aptallarsa bile 900 dolari """ödedilerse""" akillanmişlardir..) bunu yemezler...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 30 October 2003 21:22 tarihinde demiş ki:
Afterdeep, arkadaşın 875 dolar işini iyi sıkmış. Gel beraber bir hesap yapalım.

1 dolar=100cent
875 dolar=87500 cent

Bunu 1 ay'a bölecek olursak 87500/30 = 2916 gibi birşey eder. Yani arkadaşının sitesine günde 2916 kere girilmesi gerekir 1 ayda o parayı yapabilmesi için. Ve bu sitenin bir amatör site olduğunu göz önünde bulundurursak bu sana mantıklı geliyor mu?

Ayrıca bende bir başkasının benim üstümden ekstra para kazanmasını istemem. Ancak başkaları benim adımla kaydolup bana ekstra para kazandırırlarsa sevinirim. Napalım, insan bencil bir yaratık...[hline]The Uncaring God of M a g i c. . .
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||KoC||

Gözümle gördüm çeki. Millete yalan anlatacak halim yok burda.[hline]Sungur - Scout of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...