Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başkent Knights Ana Sayfası

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

bence de çözünürlük biraz kötü olmuş, yanlış bilmiyorsam raad başkentte okuyo ve takımda oynuyo. ama ben bilkent judges tutuyorum, vakti zamanında abim orda oynadığı için değil :P azmo nerde oynuyodu?[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

hehe iyi iyi okulum emin ellerde.. bizim zamanımızda Amerikan futbolu takımına malzeme vs. bile almıyorlardı.. Millet eşofman ile maçlara çıkıyordu..
Site'de güzel olmuş...[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

başkent üniversitesi - bilgisyar mühendisliğinde okuyorum.üç senedir oynuyorum. son iki senedir ol kaptanıyım. bu sene de ligde hakemlik yapacam. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.:)

bu arada okula malzemeleri aldırana kadar bi taraflarımız çatladı.ona rağmen 26 malzeme aldırabildik.takım elli kişi,millete malzeme dileniyoruz.yeni malzeme alımı yaptırmaya çalışıyoruz.şimdide bize okulun çim sahasını vermiyolar.çünkü saha yeniden yapıldı çim daha oturmamış.bununla birlikte bize çim sahada sağlamıyolar.toprakta antremanları yapıyoduk.o sahadanda atıldık.şimdi ankarada antreman yapabileceğimiz beleş çim saha arıyoruz.yani başkent her zamanki gibi.

Azmodai Çankayada oynuyodu.belindeki bi rahatsızlık yüzünden bıraktı sanırım.

Afterdeep ne zaman bıraktın?[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

bilen varsa judges da, tatar, abim olur kendisi :P geçen sene mezun olup bıraktı [hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

[Bu mesaj Aegean tarafından 28 October 2003 22:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bilkent türkiyenin en iyi takımı değil.

ama ankaranın(ki ankaranın bu işin lokomotif olduğunu düşünürsek) en iyi ikinci takımı olduğu gerçek.çünkü bütün amerikan futbolu takımları arasında en iyi imkanlar onlarda.60 tane malzemeleri var.çuvalla klipsleri var.okul onlardan hiç bi şeyi sakınmıyo.deplasman dedimi deplasmana gönderiyo. istedikleri zaman spor salonunda istedikleri zaman şenlik alanında(ki şenlik alanının çim saha gibi düzgün çimi var) antreman yapıyolar.

ayrıca bilkentin türkiyenin en iyi koçlarından birine sahip olduğunuda söylemek lazım.hakkını yemiyelim.

bizim 26 malzememiz var.çim sahamız yok.hatta şu anda toprak sahamız bile yok.salonda sert zeminde yapıyoruz antremanları.deplasmana okul otobüs bile vermiyo.formalarımızı yaptırmıyo kendimiz yaptırıyoruz.koçumuz bu sene adam gibi belli oldu.bu şrtlar altında amerikan futbolunun iyi niyetli ama kazanamıyan takımı diye anılmak gayet normal.

bununla birlikte hacettepe türkiyenin en iyi takımıdır.buna kanıt olarak şunu vereyim:

1993-1994 Şampiyonu,
1994-1995 Üçüncüsü,
1995-1996 Finalisti,
1996-1997 Şampiyonu,
1997-1998 Sezonunun en başarılı takımı (Lig durduruldu),
1998-1999 şampiyonu,
1999-2000 Şampiyonu,(rakiplerine sayı vermeden)
2000-2001 şampiyonu
2001-2002 Şampiyonu
2002-2003 Finalisti (İstanbul deplasmanına gidilemediği için hükmen lig 2.'si)

bununla birlikte rekorları

Son 7 yılda çıktığı karşılaşmalarda özel maçlarla beraber 38 maçtır yenilmezlik ünvanı

Bir maçta en çok sayı yapan takım (1999,
136-0 Ankara Cats'e karşı),

5 yıldır en çok sayı yapan takım,

En fazla şampiyonluk( 6 kez namağlup olarak)

Rakiplere karşı sayı vermeden şampiyonluk (1999-2000)

bu büyük başarıların nedenide 30 yaşına gelmiş 10 seneden beri oynayan adamların bunu oynamasıydı.aşmış tecrubelilerdi.ama bu sene gelen kurallarla 5 taneden fazla mezun oynatamıyacaklar.lig daha heyecanlı olacak.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Sosyal ağlarda paylaş

Evet benim bitirdiğim zamandan beri pek bişey değişmemiş anlaşılan Başkentte.. eh neyse fazla poh atmayalım ne de olsa eski okulumuz ;)
Sizler yine iyi durumdasınız ben 95'te girdiğimde sadece rektörlük binası ve spor salonu vardı.. şimdi en azından biraz aktivite fln var okulda..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 29 October 2003 12:16 tarihinde demiş ki:
bilkent türkiyenin en iyi takımı değil.

[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:

Olsun bence gonullerin birincisi (yuh.Sanki cok izlemisligim varda.,)[hline] turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...