Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3500 metrelik bayrak

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Bir sistemi sadece sembollerle ayakta tutmaya çalışırsan sonu budur, yırtılır. Önemli olan o ruhu yaşatmaktır. Gerekirse elde 3.5 cm lik bayraklar olur hatta hiç olmaz ama kalplerde cumhuriyet kazanımları varsa ve kökleşmişse zaten kalplerdeki 3500 metreli bayrak hiç yırtılmaz. Dün bir emekli askerin ödül törenindeki konuşması çok güzeldi. "Bana Atatürk ilkelerini savunmamdaki başarımdan dol bu ödülü veriyorsunuz ama bunu bu ülkede hakeden ben dahil kimse yok. Zaten cumhuriyetin ilk 15 yılından bir arpa boyu yol bile ileri gidemedik" şeklinde bir şeyler söylemişti.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

gazetede (akşam)

".....bayrağı taşıyan bir kaç meraklının kafasını çıkarma isteği...." nedeniyle yırtıldığı söyleniyor :)[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Elbet o bayrağı taşıyanlar veya yırtanlar arasında Türkiye düşmanları da vardır yani herşeyi merakli Türk insanı diye düşünmeyin.
Şahsen ben de gereksiz bir hareket olarak görüyorum o kadar uzun bayrağı. Onun yerine o parayla birçok yerde Cumhuriyet iftar yemeği yapsalar daha iyi olurdu bence.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...