Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayat Bilgisi!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

geçen pazartesi izledim diziyi.
kızlar şirindi. ama yıldızı pek gözüm tutmadı. çok bi sap (odun, kazık anlamında) durmuş dizide.

perran'ın tiplemesine hasta oldum. özellikle böyle psikopat tarzından dolayı. ama bir hata yapmış.

hoca:
1- müslümanların din görevlisi
2- öğüt veren kimse
3- öğretmen

açtım baktım sözlüğe aynen böyle yazıyor.

pikaçunun da özgüveni müthiş. keşke ben de öyle olsam. Ama alo, şşt tarzı konuşmasını sevmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Valla günümüzün ilkokullarına fakir diyorlarda vallahi bir cocugun ayagında devlet okulunda havusun boru ayakabısını gördüm...
:)
Cep telefonlarıda kazıkmış :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yıldız Asyalı'nın karakteri ilerki bölümlerde daha çok giricek, 2. bölümde ev sahibi hikayelerini de anlattı, kız evdeyken annesi aradı beni arama diye kapattı, bence o konuya eğilim olucak bayaa.

Benim anlamadığım esas oğlanımız Kerem normal boylu lmasına rağmen herkes bodur diyo, Ortega değil de öbür tip ondan daha kısa :)

İğne sahnesi güzeldi ama apartmanın dışından kamera ve çığlık :)

Ben asıl şu Şevket Altuğ ile Metin şentürk'ün oynadığı diziyi bekliyorum.

Ha bi de en tuttuğum espri: IQun yokki ICQ kullanasın[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o missisipi muhabbetini sevdim(okulda deneyeckseniz filmi izlememiş bir adm bulun.Çok eğlenceli oluo herifler hakkaten yedi bütün sınıof yerde.AMa pazartesi gelip esti biraz adam.Kızı izletmiş:D)İq icq oalydıa çok geyikti.Babamı keklediğimm sürece oturur izlerim(abi ben şu iddiacı herifi çok sevdim ya.Nası gaza getiriolar.Adam gidip klimayı bozdu.Hasat oldum ona)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

Umarım espirileri Gani Müjde yazmamıştır. Eğer o yazdıysa bunu ona yakıştıramadım.
Hocaya 12 kere Misisipi dedirtme olayı Rıfat Ilgaz tarafından Hababam Sınıfı nda Mahmut Hoca ya 12 kere eşek dedirtme çalışması olarak yazılmıştı. Yani daha önce aynı türden bir senaryoya konu olan bi espiriyi tekrar kullanmışlar.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

çocuğun kız için yapmadığı şebeklik kalmadı. hatta sonunda karizmayı çizdirdi. ben olsam bi daha kızın yüzüne bakamam.

gamze güzel kız ama yahu.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...