Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Radyo - 28 Ekim

Sam

Öne çıkan mesajlar

insaf ve gaz konusundaki yorumum şudur; ne kadar kaliteli şarkı o kadar insaf :) Ne kadar club şarkısı o kadar insafsızlık :) önyargılıyım club'a karşı, beni böyle büyüdüm, benim çocukluğum kötü geçti... Metal sofralarında saçım kısa olduğundan head bang yapamazdım.... ühü ühü
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada oh yeah Enter Sandman!
Buna karşılık insaf katsayımız noluyor, artıyor aynen :)
(bu arada club şarkılarında insanları bateriye özendirmek dedi Sam, sesleniyorum o arkadaşlara. O club şarkılarındaki ritmler drumbox denilen şeyler ile hzırlanıyor, yada özel programlar ile. Kanmayın (bu ilticacılara :P )! Onları normal bir insanın çalması çok zor. Mike Portnoy üstü varlıklar çalabilir herhalde. Hayır baterist değilim ama 2 arkadaşım var bateri çalan.)

[Bu mesaj Befounder tarafından 29 October 2003 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok kesinlikle alınmıyorum. Şurada ne güzel konuşuyoruz (aslında ben yazıyorum, Sam konuşuyor. Ya acep diyorum bir ilk olabilir mi? Bir telefon bağlantısı filan mı alsan?). Güzel gidiyor yayın. Slow havamdayım sadece, ondan tersoluğum tuttu.

[Bu mesaj Befounder tarafından 29 October 2003 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...