Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Fighter 4 Weeeehhhh

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

abicim aynı hareketleri yapıyolar neredeyse zaten :)

ryunun takstaks ı (tatsumaki senpuu kyaku/kick idi sanırsam) bi kere vurup knockdown yapıyo ken kombo yapıyo herif ayakta kalıyo.

ryunun horyusu daima knockdown yapıyo, lakin kenin 3 vuruşluk yanar dönerlisi var. daa iyi götürüyo.

ryunun hadosu daa kuvvetli, kenin horyusu daa kuvvetli.

ama en kuvvetlisi ryunun shin shoryuken i ki pis enerji götürür.

[ Mesaj 19 Ekim 2007, Cuma - 06:05 tarihinde, horacegoesskiing tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ken'in heavy kick'leri hem dah afazla vuruyo hemde uzağa gidiyo, yakıdna med kick'i daha rahat cıkıyo.

yeter gari, ken'i amerikalı, uzun saclı diye ezdiğimiz, oda yıllarca calıştı didindi uğraştı, horyuken attımı alevlevlar sactı hala yaranamadı size
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
İlk screenshot çıktı piyasaya. Benim çok hoşuma gitti.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3164756

said:
Though the screenshot doesn't answer this question outright, we can confirm that the game's graphics are polygonal but the gameplay is strictly 2D. There will be new moves, locations, and gameplay features, while the standard six button control scheme remains. Ryu and Ken return along with Chun-Li and Dhalsim, but beyond that the character roster is a mystery. And then there's the issue of what platform(s) the game will end up on, which at this point Capcom is keeping close to its chest (if you search 1UP's database, you'll find listings for arcade, PlayStation 3 and Xbox 360 versions, but those are just guesses based on the graphical quality).
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
Youtube kapalı olduğu için videoları göremiyorum .Hatırladığım kadarıyla tüm karakterleri içeren videosu yoktu oyunun. Meraklısı için Birde buraya koyayım dedim

[video]http://www.vimeo.com/742198?feature=oembed" width="459">

HD izlemek izlemek isteyenler için link http://-www.vimeo.com/742198

Link'i veriyim diyorum video çıkıyor direk Aradaki ''-'' çizgisini çıkarın link için
Sosyal ağlarda paylaş

offf mükemmel olmuş, ken'in tekmeyi yiyince ryu'nun surat ifadesinin değişmesine kadar detaylar müthiş. grafikler bu kadar güzel 3d ortamına aktarılabilirdi oynanışı değiştirmeden herhalde. uzaktan yakından 10 verdim gitti.

sırf bunun için ps3 alınır yani o derece diyorum hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal karakterleri dönmek iyi olmuşi, muhtemelen bunua 3-4 jkarakter ekliye ekliye 3. sunu cıkartırlar yine bi 20 karakter olur.

yalnız hugo dan sonra zangief bile biraz hafif kacıcak sanırım. Dhalsim ve blankayı görmek mutlluk verici.

oyun icinse ya ck kötü oynuyordu demoyu cekenler yoksa oyun biraz spam'a dönmüş. parrynin kalkmasını kesinlikle desteklemiyorum zaten ama kaldırıcaklar görünüşe bakılırsa
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
offf mükemmel olmuş, ken'in tekmeyi yiyince ryu'nun surat ifadesinin değişmesine kadar detaylar müthiş. grafikler bu kadar güzel 3d ortamına aktarılabilirdi oynanışı değiştirmeden herhalde. uzaktan yakından 10 verdim gitti.

sırf bunun için ps3 alınır yani o derece diyorum hatta.

xbox xbox... ps3 u salla :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...