Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3 itemlar

hozceri

Öne çıkan mesajlar

@porsuk

Sezon 3 başlayınca, Arena 1 honerla verilecek. Bu bilgiye 2.3 patch notelarında ulaşamassın çünkü sezon 3ün 2.3 patchi ile doğrudan bir alakası yok.Yani sezon 3 , patch 2.3ün gelmesi ile başlamayacak. Bunlar 2 farklı olay.

Haa sezon 3, patch 2.3 geldikten 2-3 hafta sonra geliceği için dolaylı olarak elbette birbiri ile alakalı ama patch notlarında sezon 3ile ilgili hiçbirşey görmememiz çok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

2.3 test servera girdim arena 3 itemlar vardı ama sorun su arena 1 itemları bulamadım sw ye baktım netherda zor bakılıyor bina icin full dolu horde ally dagger ve mace +247 dmg ama 1850 rating istiyor.
set itemlarda ise sadece omuzlukta 2000 rating istiyor .
Arena 1 itemları nerden alınacak bilen varsa yardımcı olabilir mi
Sosyal ağlarda paylaş

satın alınmış takımın havasından kime ne zhun
millet takımın ratingine deil aldıgı puanı için satın alıyo.
keza arkadaslarda öyle
2200 ratingli takım alıyolar ama yenmek için deil 10 kere yenilip ellerindeki puanla yüksek arena puanı almak için carsamba günleri.
sonucta aldıkları takım 2 hafta sonra 2100 den 1600 e düşecek ne havası.
boku cıkmıs işin zaten
yeni arena takımı kurunca karsına full merciless takımlar geliyo ee ne anladım sıfırdan kasma işinden.
Sosyal ağlarda paylaş

xhun çok saçma söylediklerin
millete yem olur üstüne birde puan alamayıp adam boşuna arena mı yapsın.
1300 ratinle alırsın 300
2k ile alırsın 900
adamın 3 hafası demek.burada paranın önemi mi var 3 haftada 5k da kasarsın,önemli olan zaman.
direk giriyosun arenaya bam güm karsına cıkıyo full merciless koyuyolar kafana bam güm oluyo puanın 1200 sonra alıyon puanı hafta sonu bam güm.

gear yok eve millete rating oluyolar evet ama en azından yenilselerde dipten daha fazla puan alıyorlar bu bi gerçek.

bir kaç hafta sonra itemları dizince tabi bu durum deişecek ayrı mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

Dramatize ettiginiz kadar yok o durum. Evet full merciless olup bunu yapanlar var ama öyle bir söylüyorsun ki sanki 1500 merciless dolu. Yani takım almak bilemiyorum çok ezikçe geldi. ''I kant fihgt by my onw, so i buy sum teamz lol'' Akıllı oynayıp o takımların oynamadıgı zaman falan oynayın, takım almak çok ezik, yakışmaz yani bize.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...