Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çamaşır makinesinde 6610

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

annem pantolonumu yıkmadan ceplerini kontrol etmeye üşendiği için elimde çamaşır makinesinde yıkanmış bir 6610 var,kesinlikle açamıyorum telefonu,hiç başınıza geldimi böyle bi olay?tamir edilirmi?bu arada sigorta telefon ücretinin ne kadaırını karşılar?
üffff,anne,üffff[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 27 October 2003 18:04 tarihinde demiş ki:
ben denize girmiştim telefonla, sora atmıştım tabi :)[hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !

aynı salaklığı ben de yaptım ehe. denize bi girdim cebimde bişi titriyo eauheh. ama acaip üzülmüştüm abim filan dalga geçiolardı telefon can çekişio die çünkü pil takılı olduğu sürece telefon tiriyordu açılmıyordu başka bişi olmuyordu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 27 October 2003 18:59 tarihinde demiş ki:
said:
Dralnu, 27 October 2003 18:04 tarihinde demiş ki:
ben denize girmiştim telefonla, sora atmıştım tabi :)[hline]BabacumMostors, 01 Temmuz 2003 00:10 sularında dralnu'nun evinde banyodan çıktıktan sonra demiş ki:
Kaan, abi sizin sabunların hastasıyım !

aynı salaklığı ben de yaptım ehe. denize bi girdim cebimde bişi titriyo eauheh. ama acaip üzülmüştüm abim filan dalga geçiolardı telefon can çekişio die çünkü pil takılı olduğu sürece telefon tiriyordu açılmıyordu başka bişi olmuyordu

abi aklıma arkın olayı geldi
adam da sizin gibi böle denize girmişti
Sala kadar yüzmüş sonra bakmış cebinde bişi war anaaa telefonu sonra bakmış titrio falan telefon yanındaki arkı da biri arıo ac faln demiş o da alo alo ... zuhuhzuhsuahduaeh
Sonra adam saldan kıyıya telefon elinde dönmüş sanki düzelecek ya heuahueah[hline]===ShocK===

Sosyal ağlarda paylaş

Ehühe valla cok komik olmus. allaha sükür bir iki düsürüp akabinde bulma vakası dısında pek telefon vakası yasamadım.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de telefonla havıza atlamıştım. Kuzen vardı benim tatlı suya koy hemen falan demişti tatlı suya koymuştuk.. Gerisi malum :)[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 sene once bende kampta yuruyordum o zamanlar 3210 modası vardıya herkes bunu alıyordu felan cocugun tekı elınde ıskelede yuruyor yılan oynuyordu amacı kız tavlamak tabı aksam ustu sonra herıfın ayagı tahtaya bır takıldı kuut tlefon suya bu salakta peşinden atladı felam her yerıne denız kestanesı battı ehuheuheu :D
ben 3650 forumlarında okumustum 3650 suya duserse cıkarın telefonu acmaya calısmadan sojup parcalar halında kurutun tamamen kuruyunca calısıcaktır dıyordu hakkaten bır suru adam onaylamış enteresan geldi :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

havuza atilinca, beni atan kisinin telefonuna el koymamdan sonra yaptigim ilk is pil, sim kart ve telefonu ayirmak oldu. sonra bilmem kac saat fon tuttum hem sim kart 'deligine', hemde hoparlore . 1 gun acmadim telefonu gunesin altinda falan biraktim. aslanlar gibi calisti.
Sosyal ağlarda paylaş

Gitti o telefon çöp at yada parçalarını ayır odanda masa üstüne koy şekil yap :)
8310 telefonum kadıköy yazıcıoğlu önünde çalındı annemin 3310 telefonunu kullanmaya başladım Yalova'dan İstanbul'a geçerken feribotta tuvalet deliğine düşürdüm sonra peçete yardımıyla aldım onuda kolonyalı mendil ile dezenfekte ettikten sonra kullanmaya başladım 1 ay sonra 7210 aldım aldıktan 2 ay sonra 8310 'um bulunmuştu :p[hline]Kuzu

[Bu mesaj Mavi tarafından 27 October 2003 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yosun, 27 October 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
bizim bi arkadaş 2 kere vapurdan 3310 düşürdü
bi kerede yola düştü elinden (yine 3310) bi dolmuş geliyodu buda dolmuş geçsin diye bekledi ve dolmuş telefonun üzerinden geçti
hiç unutmam çok yarılmıştım...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics

Abi Öldüm yarıldım gülmekten ya ahahahahah hala guluorum.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

6510 mu 6610 mu ne wardi yazin iskelede duruoyodum denize atmislardi beni telefonn diye dusmustum
sonra micro dalgaya atmistik 3 dakka pisirmistik sapa saglam calisiyodu sonra bi daha dneize attialr bi daha telefon diye denize dustum gene micro dalga attik gene calisti 1 hafta sonra sattim 300 kagida eheh sonra telefon bozulmustur herhalde hehe[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun ıslanma olayına karşı da sigorta birşeyler yapıyormu? alla alla

benim ilk telefonum herhalde ablamla karşılıklı olarak birbirimizin kafasına atmaktan olacak kafayı yemişdi tamnire vermiştim sonra operasyon için Ankara'ya gönderildi, bir daha geri dönmedi yenisiniverdiler :)
tabii biz ablmala karşılıklı head shotçılık oynamaktan yine bozuldu bu sefer yeni bir telefon aldım o telefonunda makinesinmi ve pilini çıkarıp ayrı ayrı atmaktan o da mefta oldu, daha doğrusu olamadı g.t kadar ofiste çaındı... şimdiki telefonum gayet iyi memnunum artık babamın eski sh888 i ile head shotçılık oynuyorum...[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

benim başıma çok benzer bir olay gelmişti su birikintisine düşürmüştüm t1o umu ama sonra açtım içini söktüm kurutma makinesiyle temizledim kuruttum sildim. sonra pilini değiştim çalışmıştı. ama bilmmem nokia da olurmu acaba bu. zaten çalışmıyosa denemeye değer bence..[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

dolmuş olayı süper ya koptum daaldım yarıldım :D :D

euhe benim başıma daha garip bu olay gelmişti
geçen yaz bi tekne kiralayıp bi hafta mavi yolculaa gitmiştik,
bende de bi tane külüstür a3618 var, teknede bi kenara koymuştum sora bulamadım bi daha tüm tekneyi aradık fln
sonra yeni telefon fln alındı
yaz bitti fln 3 ay sora bi haber geldi teknenin sahibinden...
meğerse bneim telefonu koyduum yerin yakınında, yerde bi delik varmış motor bölümü için, hava için fln heralde,
telefon düşmüş o deliğe, oradan kaymış tekne motorlarının arasına,
orada yağa fln batmış heralde motor yağına orada kalmış aylarca öle, tekne onarılırken fln görmüşler
aldım telefonu fln açılmıo telefon, gittik tamirciye verdik fln pili bozulmuş pile şok yaptılar, telefon hala şakır şakır çalışıo ehe

belki senin telefonun da sdc pili bozulmuştur. bi umut :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...