Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOF!

Dev

Öne çıkan mesajlar

Saat 23:12 oldu, hala bitmesi gereken bir dergi var elimde. Bir yandan elimde telefon millete yazıları gönderin lan bastırıcam gece diyorum , bir yandan da harıl harıl yazıları birleştiriyorum. Malum pazar günü her yer kapalı, neyse ki tanıdık matbaa var, o da gece kalıcakmış iş yerinde pc varmış falan fistan. Şimdi bu dergi bitecek, ben kalkıp buradan bisikletle çarşıya gidip bunu bastıracağım. Geri döneceğim, daha yarına 14 sayfalık Kimya ödevi ve 10 yaprak Fizik testi kalıyor. Yarın bitiremezsem hocalar beni bitiyor. Dergi bir yandan. Şimdi de son yazıyı bekliyorum. Msnden yollayacak hanım efendi. KURTARIN BENEEEEĞ
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi olay şu ki bu bir edebiyat ödevi. Okul dergisi hesapta. Son güne bıraktı yine bazı arkadaşlar. Hatunun gönderdiği yazıyla uğraştım akşam, sonra da bitti dergi. Gece kalkıp basmaya gittim geldim direk sızdım üstümde kotla falan. Bugün de hala bi ton ödev var. Ne diyim ki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
utopia, 14 Ekim 2007, Pazar - 15:10 tarihinde demis ki:

muhaha atakent dergisi öldürmez süründürür.

salak mısın ama evde yapıyorsun, okulda derslerden izin aldırsana kendine taha hocanın odasında yapasın olum. ne gerek var kastın bayram günü. salaque.

ahah aynısını bizim okulda yaptım geçen sene sdfjkh

2 ay derslere girmedim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...