Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sihirli soru ehu

jankis

Öne çıkan mesajlar

benim şaştığım ne sorular gördüm, zor diye geçinir soru ama millet tak tak yapar

ama bunu doğru bulan oranı şu ana kadar gerçekten az

baya çeldirici soru çok basit gözükmesine rağmen.[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu soruda Türkçe anlatım bozukluğu var. Denemekten kasıt ne? Adamın sokması "son deneyişi" dir bence.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

chok fazla demesi
chok abartı sonuchlara itio abi insanı =)

ne blm doru olduğuna inanmama rağmen cevabım
mal bi adam nasıl daha fazla deneyebilir die düşünmekteydim
msg yi yazdıktan sonra senin 10 doru cvp diişini görene kadar =))

ama dediim gibi bu sorularda hep böle bi kelime oyunu, bi püf nokta olur.. chok dikkatli okumak gerekir bu tip soruları hep =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 26 October 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
Ya abi sonuçta soktuğuna göre anahtarı "deniyor" bence.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."

iyide sonuncuya sokmuo ki. anlıo haa bu bununmuş dio[hline]I wish you were rain, then i could go out and drown myself in you!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi buymuş diyip anahtarı kenara mı koyuyo yuh yani fantazi yapmayın :)[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öle yapıyo
deep iyi saçmalıyon he :)
önemli olan deneyip bulması değil ..
adam 4 kere sokmuş 5.de onun olduğunu anlıyo işte
illa sokup aççak mı töbe töbe :D[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

bu soru mtematik değil.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamıorum sizi

sonuncuda adamın bulup denemediğini kabul edip 0 alıosunuz sonuncuyu

ula dierlerinde nie denesin o zmn sonuncuyu?

ilk kilitte denerken 4 tane denio
5. ztn kesin...

eğer en fazla kach denemede kilitler acılır deseydi 15 olucaktı cevap

bulunur dio o yusden 10..

ilk 4 kilide sonuncudan emin olduğunuz halde anahtarı sokup deniosunuz,
son kilide gelince denemiosunuz bu sefer kendinizden emin bi şekilde :Pp

nasıl ish abi anlamaıdm =)
Sosyal ağlarda paylaş

Belki anahtarları sokmuycak abi kafasını sokacak deliğe?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jankis, 26 October 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
aynen öle yapıyo
deep iyi saçmalıyon he :)
önemli olan deneyip bulması değil ..
adam 4 kere sokmuş 5.de onun olduğunu anlıyo işte
illa sokup aççak mı töbe töbe :D[(homer simpson)

bence deep bariz haklı deneme suretiyle diyo soruda deneme ve mantık yurutme suretiyle demiyo
o yuzden adam anahtarları tek tek deniyo ilk denemde bulsa sıfır deneme yaptı diyemicektik sonucta 5 deneme yapıyo 5. si basarılı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...