Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MATRIXE 14 GUN KALDIII

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

said:
Grudge, 21 October 2003 18:14 tarihinde demiş ki:
walla eğer öyle olmazsa çok tepki çeker. hatta bi daha kardeşler bu piyasadan ekmek yiyemezler :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

yemesin abi
herifler sırf matrix trilogy den 150+ milyon $ götürmüşlerdir heralde
yani sırf keanu abimiz 100 bilmemkaç $ götürdüğüne göre..[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Khirsah, 21 October 2003 19:15 tarihinde demiş ki:
vallaha hiç heyecanla falan beklemiyorum

Asıl büyük güne 57 gün kaldı hadi be ya gelse şu Lotr[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

+1[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Asıl büyük güne 57 gün kaldı hadi be ya gelse şu Lotr[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!

benden de +1[hline]Grim Fandango Turkish Fan Club
Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar ki?
AssassiN, 05 October 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
regulus azman gibisin masallah
Sosyal ağlarda paylaş

bence daha iğrenç olsun
sonunda neo ölsün tam böyle aahh diye biryerden düşerken zıplayarak uyansın
yatakta telefon çalıyor
ilk filmdeki patronu çıksın sonra ulen hala hazır değil mi iş desin
bu ahah rüyaymış desin seyici yıkılsın
sonra neo işe gitsin kapıdan girsin kamera dışarda gazete okuyan adama zumlasın gaztenin arkasından pis pis sırıtan acan simit çıksın
bayılırım böyle "ne oldu la şimdi gerçek miymiş değilmiymiş" sonlarına :)[hline]Grim Fandango Turkish Fan Club
Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar ki?
AssassiN, 05 October 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
regulus azman gibisin masallah
Sosyal ağlarda paylaş

nıyeyse bu sefer ben hıc heycanlı deılım bugun bı sureya nın onunden gecerken gelecek program afıfısınde sole kayan hedelerden wardı bole tek satır ınıyodu oba oldum ama ole acaıp beklemıyorum nedense 2. sını cok beklemıstım ondan herhalde[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bitirirlerse bitirsinler, eğer ilk matrix'i efsaneleştiren slo-mo yakın dövüş ve silahlı çatışmalar yerine fragmanda gördüğümüz mecha ve uzay gemisi çarpışmaları ağırlıkta olursa gelmiş geçmiş en büyük fiyaskolardan biri olur revolutions. wachovski kardeşlerin star wars'un son bölümlerinden ders alması gerekirdi, sinemada cgi mecha kapıştırmak cgi ile desteklenmiş uzakdoğu tarzı aksiyonun gerisinde kalır her zaman..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Asıl büyük güne 57 gün kaldı hadi be ya gelse şu Lotr

yuzuk yokediliyor Sauron yeniliyor...

Nasil spoiler veriorum ama terbiyesiz ben :P[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

grudge cgi saf haliyle kullanılınca sinemada çok sırıtıyor, revoltions fragmanındaki cgi bölümlerinde içim bayıldı o kadar emek harcanmasına rağmen. bilgisayar oyunlarında tamam da sinemaya film kılığında cgi izlemeye gitmem ki ben. saf cgi olsun final fantasy gibi, başımda yeri var. (heyecanla beklemiş ve beğenmiştim) ama gerçek adamların arasına boşlukta tereyağı gibi kayan uzay gemileri, hareketleri 80'lerin tekno sample'ları gibi sırıtan mecha'lar filan koyarsan filme, dvd player'a takarım ilk matrix'i, zekice hazırlanmış dövüş kurgusunu salyalar saça saça izlerim.. :)

reloaded'da sevdiğim bütün sahneler matrix'in içinde geçenlerdi, zion'lu bölümler bitsin diye bekledim. eminim pek çok insan da bu yüzden umduğunu bbulamadı..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...