Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 WoS serisi tehlikede!!! (ve Bus Driver)

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Olm bu ne lan? :D

Biraz daha oynadım da oyun aynı?!?! wtf! Cidden haulin'den farkı yok. Minor bi patch ile yapılacak deişikilkler var belki, adamlar yeni oyun diye satıyolar! Yuha!

Euro TRuck Sim'i bekleyeyim ben. Across America ve Pedal to the Metal dan sonra feci sıçtı bu seri. Özür dilerim üslubum için.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir yenilik yok işin kötü yanı o ne bilem sürekli abd insan başka bi yer yapar asya avrupa fln yapsa en azından kara bağlantısı var atıyorum belli bi süre sonra ülkeler arası bişi için hak kazanılabilir vs bissürü şey eklenebilir

resimde anladığım kadarıyla beton yol var o da çatlamış artık yıllar geçe geçe :F ortada sarı çizgi var geçmek yasak demek heralde ama ben genelde el paso- chicago arası yumurta taşıom :F öyle tekin olmayan yerlere gitmiom
Sosyal ağlarda paylaş

Her seride surekli yollar değişiyor.(Yollar değişiyor dedigimde sehir sayısı artıyor. 1.ci oyunda A ile B arasında 10 dk da gidiyorduysan bu sure her seride artıyor ) UI yi degisiyorlar ama aynı ozellikler var hep sagdakini alıp sola koyuyorlar birde modeller daha iyi oluyor her seferinde ama temelde hep aynı oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yollar büyüyor temelde. Oynanabilrliği artırmaya çalışıyorlar finansman olayları diğer şöförlerin kiralanması vs.. Grafikler yeterince olmasa da güzelleşiyor. Son çıkan oyunda bunların hiçbirisi yok, tek gördüğüm değişiklik uyuya kalınca çıkan ekranın ortasnıdaki "dozing" yazısı, lol. Yollar yeterince büyük aslında, en yakın iki şehir arası yarım saat falan sürüyor.

Neyse bu oyunu hiç yapmamışlar belki euro truck sim'i adam gibi yapsınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel;

F4'e basıp ana haritaya bakarsan (veya M'ye iki kere bas çevreni de görürsün detaylı olarak) zilyon tane iş alabileceğin şirket göreceksin. Yakın olan bir tanesine git ve yanıp sönen işaretin üzerinde dur. Burada firmaya göre taşıyabileceğin ürünler var, sanırım kırılabilecek şeylerin yanında kadeh resmi oluyor. Kontratı imzaladıktan sonra yine aynı bölgede (haritada kırmızı çemberle gösteriliyor) taşıman gereken konteynır olacak, uygun şekilde yanaş ve T'ye basarak yükü al.

İlk başladığımda 3-4 saat konteynır almadan dolanmıştım, ne küfrettim tutoryal yapmayan firmaya :d
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anladım oyunu ilk teslimatımı yaptım da normal geri tuşuna basarak fren yaparsan hiç durmuyo, motor brake yada parking brake kullanırsan da yine zor duruyor. Tam gaz gidiyorum yeşilde geçicem, bi anda sarı oluyo. Dur desen duramazsın, e yetişemedim de kırmızıda geçtim falan.

Bir de harita ekranında aşağıda adları yazıyo ya yerlerin.

Kamyonu nerede tamir ettirebilirim?
Parking lotlar ne işe yarar?
Yeni motor nerede alırım?
Sıfır kamyon nerede alırım?
Eleman falan nereden alıcam param olunca?

Yanıtlayabilen olursa sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Parking Lot ne işe yarıyodu unuttum, kullanmadığın kamyonların durduğu yer olabilir.

Haritada S ile gösterilen servislerde upgrade(yenimotor falan, freni değiştirirsentutar biraz daha) ve tamir yapabiliyosun. Dealerlar (D işaretli) 2. el kamyon satar sıfır kamyonu ise N tuşuyla menüyü açıp order truck tuşu ile alabilyosun. Elemanları da Hotellerde buluyosunsanırım hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzin işini geri dönüp hallettim de bir sorum daha olacak.

Çift şerit yolda sağa dönüş var, ben de sağ şeritten gidiyorum. Solumda da başka bi araba gidiyo. Ve sinyal falan da yok. Sonra ışıkta duruyoruz, ışık yandığı gibi sol şeritten benim önüme atlayaraktan sağa dönüyor ve sinyali önüme atladıktan sonra veriyor.

Normal mi bu ya? :X

Ayrıca bu serinin eski oyunlarında time limit vardı sanki..
Sosyal ağlarda paylaş

aynen 2 şeritli yollarda sağ şeridi kullanmıyorlar + çok deli dönüş yapıyorlar yani kırmızıda beklerken sinyal vermiyorlar tam dönerken sinyal veriyorlar Türk taksileri gibim :F
bi süre sonra alışıyorsun herşeye
haa bi de kırmızı ışık var yeşil de olsa ben bekliyorum artık çünkü ya sarıda geçiyorsun ya da yetişemiyorsun hiç riske atma hele de kamyonun kötüyse
ben 50-80k $ borç alıp kamyona upgrade yaptım ABS fln ve daha ii motor garanti al yani 610HP motor var yardırıyorum yoksa yol bitmiyor zaten sadece motor alsan bile o para hemen çıkıyor
şu an kasıyorum 4 kamyonum 4 şöförüm ve 4 trailer ım var
anlamadığım şey sadece şöför ve kamyon olsa kontrat yapabiliyor muyuz=?bir de kamyon aldım şöför var ve araç taşicak trailer var ama o şirketle kontrat yapamıyorum kontrat yaparkenki öncelikler nelerdir?

son bişi double trailer yumurta taşıyorum kırılacak şeyler çok ii para edio
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:
tek gördüğüm değişiklik uyuya kalınca çıkan ekranın ortasnıdaki "dozing" yazısı, lol.

Bu daha önceki bir sürümde de vardı hatta onda ekran direk kararmıyorda "yorgunluktan gözlerin kapanıp açılıyor" havası veriyordu daha iyidi. :)

Oyunda 3 şeye sinir oldum;
1. Işıkların süresi 4-5sn gibi cok az bisey. Daha yeni yeşil yanmış ve geçmeye çalışırken çat diye kırmızıya dönüyor sonrada yiyorsun cezayı.
2. Diger araçların tak diye durup tak diye hızla kalkması özellikle ışıklarda sanki oyun onlar için yapılmış :)
3. Polis araçlarının yanından geçerken çat diye ceza yemesi. Sıkıysa yakalasa ya önce. Daha önceki bir sürümde vardı sanki yanlış hatırlıyor olabilirim. Polis takip edip yakalamaya çalışıyordu yakalarsa cezayı yiyordun..

UI olarakta önceki bir sürüm (haulin yada across america) daha iyidi bunu begenmedim pek. Oynanabilirliği arttırmak için yolları genişleteceklerine oyundaki hataları ( özellikle AI ) düzeltseler daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...