Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18 WoS serisi tehlikede!!! (ve Bus Driver)

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Evet, her yıl bu zamanlarda çıkması gereken oyun çıkmıyor. Yayıncı oyunu yayınlamaya yanaşmamış. Ancak adamlar biz bu yoldan dönmeyiz diyorlar ve oyun görüntülerinden bir ekran koruyucu yapmışlar onu satıyorlar, ne düşündüler, ordan para vurup kendieri yayınlamayı mı bilmiyorum.

Çok üzüldüm.

Ancak Bus Driver diye bir oyun yapmşlar. Şehir içinde zamana bağlı yolcu taşıma. Kesmez bizi bunlar. Birincisi biz uzun yol şöförüyüz, ikincisi yolun kralı olmalıyız (Hard TRuck 1 : king of the road) kuralları ihlal edip devamlı hız yapıp makas atmalıyız.
Olmadı, olamaz. :(
http://www.scssoft.com/busdriver.php
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle de adamlar var ben anlamıyorum. Kamyon sürüyorlar oyunda. Bildiin 18 wheel sürüyorlar ve mutlu oluyorlarlar. Bide muhabbetlerini duysan. Yok efendim mikroçip taşırken araba sallanmasınmış, yok ceza yemiş ama ödememişmiş heyecan sıfır. Hep Smokey and the Bandit yüzünden oluyor bunlar. Ten for men for aklı gitti çocukların..

Normal arkadaşım çıkmaması. Satmayan oyun çıkmaz budur yani heh.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Böyle de adamlar var ben anlamıyorum. Kamyon sürüyorlar oyunda. Bildiin 18 wheel sürüyorlar ve mutlu oluyorlarlar. Bide muhabbetlerini duysan. Yok efendim mikroçip taşırken araba sallanmasınmış, yok ceza yemiş ama ödememişmiş heyecan sıfır. Hep Smokey and the Bandit yüzünden oluyor bunlar. Ten for men for aklı gitti çocukların..

Normal arkadaşım çıkmaması. Satmayan oyun çıkmaz budur yani heh.

sen yine uzaktan dinliyosun.ben aktiftablet in bunu oynamasına maruz kaldım bi yıl :P

-has...
-nooldu?
-sapağı kaçırdım.
-vay bea...
Sosyal ağlarda paylaş

guzel oyundur severimde biraz daha gelistirsinler, radyodan beyler varmisiniz suleymanin yerinde iki tek atalim falan diyelim, aldigimiz mallari calmaya kalksin motorlu capon mafyasi, bizde cifteliyi cikarip adamlari vurmaya kasalim falan. saka bi yana en son oyundaki polis sistemine bisey yapsinlar valla, 120 ile gidip takir takir sollama yaparken bisi olmuyo cok bi kirmizida gecince full doluyodu polis zimbirtisi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Oooo sonunda benim kafadan elemanlar vaamış, yaww 18 wheels of steel manyağıyımdır;)aktiftabletin dediği gibi frenleri bir türlü oturtturamadı eşek sıpaları.Bus driver'ı birazcık oynadım ama ne alakaysa carbonu catır catır oynatan pc'im,bus driver'da kastırıyo ne alakyasa anlamadık,oyun daha yeni bazı eylerin oturması lazım,fren olayı yine rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.scssoft.com/eurotrucksimulator_screens.php

Burdada bir miktar ekran görüntüsü var. Bu sefer markaların isim hakkı alınmış, bu çok iyi. Dikiz aynaları gerçek yerlerinde, bakmak için kolay bi yol eklerlerse süper olacak. Grafikler müthiş.

[ Mesaj 10 Ekim 2007, Çarşamba - 02:20 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 10 Ekim 2007, Çarşamba - 02:21 tarihinde, aktiftablet tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada, Euro Truck Simulator 2 gün önce duyurulmuş. Ben de deneden yeni gördüm bunu diyorum. İlk mesajda bahsettiğim yayıncı sorunu aşılmış olsa gerek ki oyu duyurmuşlar. Sevindim şimdi.

Herkes Rig'nRoll'u bekliyor ama ben ondan bişey beklemyorum. Öyle konulu dim olmaz. =) Hele year 2024 diye başlayıp güncel aletleri doldurursan hiç olmaz. Rig'n Roll'u yapan aynı zamanda HardTruck adıyla ilk kamyon oyununu çıkarak softlab-nsk (scs sonra bu adamlarda ayrılmış olabilir, emin değilim ama o oyunlarda da scs logosu vardı)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet 17 Ekim 2007, Çarşamba - 00:29 tarihinde demis ki:
Niye onu oynuyosun? Yenileri daha iyi.

yenileri ne?
sabaha kadar oynuyodum biara okul kabulünü beklerken zman öldürmek için birebir:)sigarnıda yaklıcaksın kamyoncu edasında sabaha kadr direksiyon sallıycaksın ey gidi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...