Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nası la O_o

Killer

Öne çıkan mesajlar

"Uyarı Aldım" , "Beni Sevmeyenler Topiği" , "Herakles Değil Heracles" , "Muhabbet Kuşuma İsim" gibi önemi yadsınamaz eserlerin sahibi heracles1986 , demecinde Killer'a ağır ithamlarda bulundu . Yazarın bu tükürdüğünü yalama faaliyeti çevrelerce umursanmazken , otoriteler gereğinin yapılacağının haberini verdi .
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat edersen hepsinde bi amaç vardı tabi sende onları anliicak IQ olsaydı bu saatte bu topiğe bunları yazmazdın sanırım ben bu mesajımdan sonra ya banlanacam yada uyarı alacam ama gerçekleri sölemek elbetteki hakkım

@Xaenin
@Killer

abi bu kadar noobluğunuzu belli etmeyin ya bana bu kadar düşman olduğunuzu bilmiodum ama yapmayın allasen yazık sizin gibi değerli(!) insanlara benim gibi birisiyle uğraşıonuz

"Uyarı Aldım" , "Beni Sevmeyenler Topiği" , "Herakles Değil Heracles" , "Muhabbet Kuşuma İsim kısaca anlatiim

jie (normal kuıllanmıorum anlayan anlar) lafını kullanarak uyarı aldım siz kullanıpta uyarı almayın diye topic açtım bu biirrr

beni sevmeyenler topiğinin amacı kimler benim dosstum kimler önümde arkamda görmekti amacım bu ikii

herakles değil heracles ise telekomda kullanıcı adıma harakles yazan kozalağı eleştirmek vede benim adımı herakles şeklinde yazılmasından hoşnut olmamamdı

muhabbet kuşuma isim topiğinin ne anlam ifade ettiğini zaten anlamıyosan git atla bi yerden bizde kurtulalım dimi ?

hadi chau

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 00:23 tarihinde, heracles1986 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

abi o topiclere bende baktım ama IQ zorluyacak topicler değildi saçma diyip gecilen topiclerdi ama sen "benden de gereksiz"diyip yaptığını kabul ediyorsun doğal olarak ayarıda yiyorsun sonra neden gereksiz olarak adlandırdığın topiclerini savunuyorsun ki? anlamadım IQ ile ilgilide olabilir neyse.

[ Mesaj 28 Eylül 2007, Cuma - 00:20 tarihinde, LucifeL tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...