Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King fiyaskosu!

Batilc

Öne çıkan mesajlar

Uçan ufak bir hayvanın (arı falan değil dediğin için böyle salak bir tamlama kullandım) yarattığı sorunu (ki bence bu tamamen "çıtkırıldım"lıkla alakalı, öyle bir anlatmışsın ki, okuyan damperli kamyon girmiş zannedecek) gidip şunlarla karşılaştırman da çok abes:

said:

Onu da geçtim, eğer sen gidip adama ahanda bak burda fare yuvası var filan desen her türlü gelip bi çözüm bulacaksa bu da onun gibi bir şey.

said:

Senin mantığınla dükkanı sel bassa adamlar bizden kaynaklı değil bot giyip gelin demeleri lazım

[ Mesaj 29 Eylül 2007, Cumartesi - 18:28 tarihinde, Werewolf tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

eh bunu bu şekilde nasıl anladın? bunlar uç örnekler ama mantıkta bir farklılık göremiyorum

fareler rahatsız edici ama böcekler değil mi?

çıtkırıldımlık göreceli bir ifadedir, o yuzden es geçiyorum o dediğini

edit: allalaaaaaa abi kafanız mı durdu hakikaten anlamıyorum

BENİM DUMUR OLDUĞUM ŞEY ADAMIN BİR ŞEY YÜKÜMLÜLÜĞÜ DEĞİL, HANGİSİ SORUSU!!!!!!!

Ayrıca, eleman gayet de gitti elinden geleni yaptı, ve emin olun müşteriler de gayet mutlu oldu bu durumdan. Neden? Çünkü kafalarında dolaşan parmak boyutundaki yaratık onları daha fazla rahatsız ediyordu.

Yahu anlamıyorum, aynı şekilde içeri bi domuzburnu girse, onu gayet de çıkarmayacaklar mı? Neden?

Hayvanat yürüyünce tamam, uçunca napalım abi mi?

[ Mesaj 29 Eylül 2007, Cumartesi - 18:53 tarihinde, Batilc tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...