Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Wind and The Lion / cnbc-e

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

bilgi : Berberi bir kabile tarafından kaçırılan Amerikalı bir kadın tüm dünya siyasetinin odak noktası haline gelir.
Olayın gerçekleştiği Fas’a karşı askeri bir misilleme tehdidinde bulunan ABD Başkanı Roosvelt, ciddi bir istila için hazırlıklara başlar.
ABD’nin günümüzdeki eylemlerini de akla getiren film, usta yönetmen John Milius’un imzasını taşıyor...[hline]
allah insana o yaşa geldiinde o karizmaya sahip olma firsati versin , ne o karizma Sean Connery de ki yaw...
ayrica bi scimitar var ki elinde aman diyim 1 tane de ben istiyorum :)[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

bende çok beğendim ve delı gıbı damarlarımdakı arap kanı costu hemen sımdı masaustu fln ısıtyom ben arap olcam scımıtar lııı

alllahhhhhhhhhhhhh[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

izlemeyenler varmış,belki tekrarını izlerler,aklıma gelmedi özür dilerim,senin için iş işten geçti sam,kusura bakma.çok özeür dilerim spoiler için
umarım ölmeden önce tunus fas,oraları bi görürüm,çok güzel yerler,deniz kenarı çöl:)
[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 25 October 2003 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...