Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hilal Cebeci mi daha sexy Şemben Scheffer mi?

oper

Öne çıkan mesajlar

said:

@Werewolf
§ 23 Eylül 2007, Pazar - 00:06

Niye silindi gene sdf.

Ünlem falan.
İçimizdeki İrlandalılar'ın işidir , boşver.

Şebnem'ciler :
Dev , Apache , Quel_Thur , Killer

Hilal'ciler :
Akuma_Blade , toggie , arcane , Voys

Durum 4-4 , oylama için son 24 saat arkadaşlar , oyları bekliyoruz.

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 14:32 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İkiside put gibi durularsa Şebnem. Konuşmaya dans etmeye falan başlarlarsa Hilal ezer.

edit:Şebnemin iki eski sevgilisinin birbirini düdüklediğini iddia etmesi de eksi bir puan.

şebnemin karnesi pek bi kötü bu olaylarda. maazallah sizden sonra da "bana elini dahi sürmedi, zaten işlevsizdi kadınlara karşı.. eski trabzonsporlu hami ile bir birlikteliği var sanırım. geçen televizyonda gördüğünde sırıtım bana 'bak şebnem bu adam duran toplara çok sert vurur' demişti. annem de ben de çok şaşırdık. sonra annem ile virlikte tuvalete gittim ben. annem tuvaletimi yaptıktan sonra üstümü başımı toplamama yardım etti. hayır! bebek değilim sadece annem ile çok yakın arkadaş gibiyiz. hiçbir zaman ayrılmıyoruz birbirimizden diyebilir"
Sosyal ağlarda paylaş

ya ya.. olm magazin dünyasını anlamak kuantumdan falan zordur.. karışık işler bunlar. parlak dünyanın göz kamaştıran yaşamları gözünü kör ederse karanlığın derin sularında boğulursun bir anda.. [ne dediğimi ben de bilmiyorum çaktırma.. önemli bişiler demişim gibi kafanı salla ve anlamışsın gibi haaaa... demek öyle.. de.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...