Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Utanıyorum ama sormak zorundayım

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

said:
milyon kez çekmekten artık elime kramp giriyor.

İşte art niyetli alıntı böyle yapılır. Gazetecilerde böyle yapıyorlar.

Flaş Flaş FLaş kitana yalnızlık acısımı çekiyor? Yalnızlıktan ellerine kramp mı girmiş?

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 00:10 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

urmesque çekmişti o zincir fotosunu sanırım.

yaşıtım her kız niye böyle giyiniyor ya ? mor çanta siyah-mor pantalon vs bir de converse al sana yarısından fazlasının kabaca tasviri. mordan tiksinir oldum 3 gündür paso mor-siyah gotik/emo görmekten (kızılayda emo patlaması olmuş görmeyeli bu arada)

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 00:15 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
burtonesk 23 Eylül 2007, Pazar - 04:58 tarihinde demis ki:
bunu diyen sen misin. iyiymiş.

said:
SoulCube 23 Eylül 2007, Pazar - 05:10 tarihinde demis ki:
ehhae harbi hakan git öl sdf
hatta dur
montla sıç

evet harbiden ben diyorum. hadi bizde çocukken (lise1-2) böyle götikimsi takılıyorduk ama en fazla hani dar siyah kot, mat bot ve siyah t-shirt giyip bazen ise gözlerimize kalep cekip geziyorduk.
yani böyle cocukluk zamanlarımız da ne zincir, ne kepenk kilidi nede tasma v.b meteryaller görmedik.
hani görsekte şuan verdiğim tepki gibi aynı tepkiyi verirdim.
artık nasıl iğrenç bir duruma düşmüşse bu akım harbiden çocukluğa vermek gerekir.
dinledigin müzik tarzına göre giyim olabilir ama hangi müzik tarzı zincir, kilit, asma, çivi, balta falan giymesini gerektiriyor ki ?
anlamıyorum..

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 17:27 tarihinde, Mayhem tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...