Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hepimizin yapmak istediğini yapan bu kahramanlar kim?

ombakkombak

Öne çıkan mesajlar

Yahu adam "BEN TELEVİZYONA ÇIKACAM" diye çıkmıyor ki? Türk halkı adamı televizyonda görmek istediği için çıkıyor. Sen o zaman tüm türk halkını dövmelisin. Çünkü, ajdarı televizyonda görmek istedikleri için ajdar televizyona çıkartılıyor. Sen de kah gülerek, kah merak ederek, ajdarın kavga ettiği kanalı, belgesel olan kanala tercih etmiyor musun? İnternet kafeleri kapatalım demişsin falan da ben zaten o mantığın saçma olduğunu göstermek için uç bir örnek vermiştim, sen de saçmalığını daha da kanıtladın. Bir nevi pisagorluk yaptın kendi kendine...

Ha bu arada, televizyonda görmek istemediğin bir adamı görüyorsun diye psikolojin bozuluyorsa, ciddi manada psikolojik tedaviye ihtiyacın var. Olur da bir gün başına daha kötü bir şey gelirse, (ki ne gelirse gelsin bunun yaratacağı psikolojik sarsıntının bilmemkaç katını yaratacaktır) intihar mintihar etmeye kalkmayasın sakın... Açıkcası TV'de ajdarı görünce psikolojisi bozulan insanın, psikolojisi zaten bozuk olmalıdır. Bence ciddi manada psikolojik tedavi görmeye ihtiyacın olabilir, bir düşün..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Palyaçodan farkı yok. Palyaço saçmalayarak çocukları güldürüyor. Ajdar da büyükleri. Ne farkı var bunun. 2 side aynı halt.

Ha bu arada mantığına hayran kaldım. Bu bağlamda Palyaço dövmek de gayet mantıklı bir iş öyle mi? Vay anam vay... Gördüğüm ilk palyaçoya tekme tokat dalacam...

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 22:05 tarihinde, karpuz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun olacak biraz ama olsun, okuyan okur...

Yav adam numara yapıyor ondan sonra da paraları götürüyor diyorsun da, bu numaraları yiyen(yada yemeyen ama izlemeyi seven) özürlü milletimiz sayesinde adam burda. Açıkçası ben adamın zeki olduğuna filan inanmıyorum, özürlü de değil ancak. Yalnızca kendine güveni o kadar sağlam ki, TVye çıkıp ben salağım dercesine hareketler yapıp deli gibi para kırıyor.

Banu Alkan'dan herhangi bir farkı var mı adamın bu konuda? Banu Alkan da gayet saçma sapan hareketler yapıyor, salağı oynuyor, ancak normal hayatında ultra lüks yaşıyor.

Ha bunların hakkaten zekasında problem olmadığını nerden biliyorum? Buna dayandırabileceğim bişey yok, benim inancım bu, ve eğer salak olup ünlü olmak bu kadar kolaydı ise etrafta binlerce olurdu diye düşünüyorum.

Açıkçası TV'nin karşısına geçip izleyen herkese kendini rezil etmek, korkunç derecede kendine güven ve saygı gerektirir. Evet saygı. Saçmalık yapıp kendini düşüren adamın kendine saygısı mı olur diyeceksiniz. Gayet de olur, kendisine saygısı olmasa, her görüldüğünde "aa salak lan bu" diyen bir millette barınamaz. Okulda her gören sizi salak addetse herhalde delirirsiniz. Ama iş bunları sallamamakta.

Ha asıl nokta ise, Ajdar'a bu kadar laf edilirken, bir yandan da adamın FanClub'ının olması. Demek ki adam eğlendriyor kardeşim.

Ajdar'ın kolay yoldan para kazanması ile ilgili bir derdin varsa bu senin sorunundur, adama hakaretle veya darp ile bi yere varamazsın. Çekemiyorsan çekemiyorsundur. Ama eminim ki sen de bu şekilde olmasa da başka bir kolay ve çok para kazanmanın yolunu bulsan sömürürsün sonuna kadar. Ben olsam sömürürüm.

Yanlış anlaşılmasın Ajdar fanı vs değilim kesinlikle, yalnızca adama yapılan saldırıları oldukça ezik buluyorum. Ajdar'ı çekemeyip dövmek isteyen adamın gözümdeki yeri Ajdar'ın çok daha altındadır açıkçası. Ajdar ister gerizekalı olsun ister süperzeki, farketmez. Ancak milletimiz Kavga izlemeyi, birilerinin aşağılandığını görmeyi, şiddetli tartışmaları seyretmeyi pek bir sever(bu da milletin kendi içinden gelen bir eziklik(buradaki ezik kelimesi, genel anlamda kullanıldığı biçimde "ezik yaa" vs değildir)). E nitekim yok Semra Hanım, yok Ahu Tuğba ve bilmemne ortaya çıkıp bunları sömürüyor. Bunların sömürülmesine gıcık oluyorsanız, sömürtmeyeceksiniz kendinizi. Bu kadar basit. Bizim elemanlar Pascal Nouma'yı çok sever. Neden acaba? Sömürüyordu demiyorum onun için, ancak şiddet seven halkımızı örnek teşkil ediyor o adam. Ya da BBGdeki kavgaları izlemeyi pek bir severiz değil mi? Ben de oturup izlerim bu tip şeyleri rast gelirsem arada. Ama adamlara karşı herhangi bir kılım dövme isteğim vs yok.

Nedenini açıklayabildiğime inanıyorum.

Ha unutmadan, çocukların Ajdar'ı izleyip de onu örnek aldığı nereden çıktı bunu merak ettim. Ayrıca, Ajdar'ı izleyince psikolojik açıdan rahatsız olan adam basitçe TVyi kapatamıyor mu? Ha oturup izliyorsa, onu sarıyorsa adamın orda rezil olması; O zaman gelip de Ajdar kolay yoldan para kazanıyor diye gelmesin bana, onun cebine 3-5kuruş da sen koyuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bayağı sert çıkılmış,normaldir gaza gelip hemen böyle böyle diye yazdık.Benim bu olaydaki tek rolum telefon numarasını diğer arkadaşlara iletmekti,dövme fikri sınıftan bir arkadaşın aklına gelmişti, ne bileyim fikri bile bir hoş gelmişti o zamanlar.

Ha fikir hala iyi hoş güzel ama doğrusu önümde olsa dövemem,elim gitmez eminim.Ama gariptir ki sürekli de bu adama karşı bir tokatlama isteğim var :) şuan da var

Hıyarmıyım ? Evet hıyarım bu hisler yüzünden,ama eminim bu adama karşı herkes bunları hissediyor.Hissetmeyenler de Ajdar Türk Punk Müziği'nin efsanesidir diyenlerdir çoğunlukla.

Neyse,boş gelmiş boş gidecek evet,ben bu adama duyulan sevgiye karşıyım herşekilde.

"Ben sanatçıyım,sanat yapıyorum" tavırlarında meydanlarda gezmesine,reyting uğruna bunu programlarına çıkaran ucube yapımcılara sinir oluyorum,olacağım.Bunun geyiklerini zamanında burada da yapmıştık.Benim ki kişiye olan bir nefret değil aslında,onu meydanda gezdirenlere,normal şartlarda asla olamayacağı bir kişi haline getirenlere karşı.Belli ki bu adam hasta,bu adamın kullanıldığı gerçeği düşünülünce aslında üzülüyorda insan.

Aslında onunda suçu değil,ülkemiz medyası, Petek Dinçöz gibi kişilere bile sanatçı diyip,o gereksiz şahsıyetlerin kendilerini birşey sanıp"Türkiye'nin Sanatçısı" tarzı şeylerle kendilerini tanıtmalarını ve buna inanmalarını sağlamış,ülkemizdeki sanat anlayışının içine etmiştir.Buna sinir oluyorum.

Neyse gider ayak yine çok boş ve uzun bir yazı yazdım.Sevmiyorum bu adamı da,Türk medyasını da.Belirli kanallar dışında TV'de izlemiyorum bu yüzden.Nereyi açsam boş beleş insanlar,sinir krizlerine sokan seviyesizlikler.Neyse sonuç bölümünü bile uzatmayı başarabilen bir insanım,sanırım gerçekten bir hıyarım :) Artık haftaya gelir bana sokulan lafların devamını okurum :D İyi geceler

edit:Ben yazarken Batilc yazmış,o yazıdaki birşey için editlemek istedim.Evet çekemiyorum Ajdar'i.Dövme isteğim evet var ama bu 5-10 kişi toplanıp ölesiye dövme şeklinde tabii değil,çocukça bir hayaldi o sadece.Zaten hayatımda kavga bile etmedim,edememde sanırım.Benim duyduğum tamamen bir kindir.Bazı terimlerin,sadece Ajdar'da değil,onun gibilerin elinde basitleştirilmesi,yok edilmesine sinir oluy,orum ben.Bu tiplerin hepsine sinir oluyorum,hepsini yok etmek istiyorum.Evet doğrudur,çekemiyorum çünkü insanlara örnek olacak olan kaliteli insanlar arkaplandayken,bunlar her zaman ön plandalar.

Batilc'in dediği gibi,nefret edeni çok,ama Fan Club'i bile var.Seveni olsun olmasın fark etmez,sevmiyorum sevmeyeceğim,her zaman kin duyacağım.Bu kadar :)

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 01:41 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yahu adam "BEN TELEVİZYONA ÇIKACAM" diye çıkmıyor ki? Türk halkı adamı televizyonda görmek istediği için çıkıyor. Sen o zaman tüm türk halkını dövmelisin. Çünkü, ajdarı televizyonda görmek istedikleri için ajdar televizyona çıkartılıyor. Sen de kah gülerek, kah merak ederek, ajdarın kavga ettiği kanalı, belgesel olan kanala tercih etmiyor musun? İnternet kafeleri kapatalım demişsin falan da ben zaten o mantığın saçma olduğunu göstermek için uç bir örnek vermiştim, sen de saçmalığını daha da kanıtladın. Bir nevi pisagorluk yaptın kendi kendine...

Ha bu arada, televizyonda görmek istemediğin bir adamı görüyorsun diye psikolojin bozuluyorsa, ciddi manada psikolojik tedaviye ihtiyacın var. Olur da bir gün başına daha kötü bir şey gelirse, (ki ne gelirse gelsin bunun yaratacağı psikolojik sarsıntının bilmemkaç katını yaratacaktır) intihar mintihar etmeye kalkmayasın sakın... Açıkcası TV'de ajdarı görünce psikolojisi bozulan insanın, psikolojisi zaten bozuk olmalıdır. Bence ciddi manada psikolojik tedavi görmeye ihtiyacın olabilir, bir düşün..

1. paragraf için.
Ajdarı televizyonda görmek isteyenin zekasından şüphe duyarım. Kim istiyor televizyonda görmeyi? Sor bakalım patilere kim istiyormuş ekranda görmeyi Ajdar ı? Ayrıca Ajdar ın çıktığı kanalı belgesele tercih etmem. Sevmem öyle dandik şeyleri. Banu Alkandır, bilmem nedir dikkatimi çekmez.
said:

İnternet kafeleri kapatalım demişsin falan da ben zaten o mantığın saçma olduğunu göstermek için uç bir örnek vermiştim, sen de saçmalığını daha da kanıtladın. Bir nevi pisagorluk yaptın kendi kendine...

Bu kısım çok belirsiz aslında. Biraz ayar verme çabası seziyorum. Umarım yanılıyorumdur. Ajdara hacanan paraların yazıık oldugunu anlatmaya çalışıyorum ben. Sende pc başındasın patidesin daha yararlı iş yap diye bir örnek veriyorsun. Bende üstüne internet diyorum al sana uç örnek diye. Uç örnek verdim saçmaladın diyorsun. Arkadaşım anlatılmak istenen açık. Ajdar a verilen paralara yazık. Ne alakası var bunun yazdıklarınla.

2. paragraf için.
Öncelikle şunu söyleyim. Biraz mecazi anlamları kavra ne anlatmak istediğime dikkat et. Bu herifi televizyonlarda görmek sinir bozucu saçma sapan birşey yaa. Görünce sinirleniyorum. Yok mu hiç içinizde televizyonda görünce sinirlenen?
Ayrıca övünmek gibi olucak ama psikolojim gayet sağlamdır. Psikolok çok sağlam bir psikolojiye sahip olduğumu söylemişti.
Lütfen yazdıklarımda ne demek istediğime iyi dikkat et.
Düşüncelerine saygılıyım. Sende benimkilere saygı duy.
Sosyal ağlarda paylaş

Allala, psikolojinin çok sağlam olabileceğini de ilk defa duyuyorum yav. Sen bir insansın abi, psikolojin de bi domates değil ki? Şu domates çok sağlam der gibi psikoloji sağlam olur mu ya:D Ne bileyim çok saçma geldi.

Ha bir de belirtmek lazım, ajdarı görünce psikolojin değil, sinirin bozulur. Eğer hakkaten ciddi ciddi psikolojisi bozulan biri varsa, hakikaten bi psikiyatr'a görünmesi lazım.

Son bir ek: Ajdar'ı TV'de görünce sinirleniyorsan, Ajdar'a değil yapımcılara gıcık olacaksın arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendimi özürlü gibi hissediyorum. Ya gıcıklığına mı yapıyorsunuz anlamadım ki? Çok mu dandik mecazi anlam taşıyor 2 gündür yazdıklarım. Psikoloji sağlam diyince neler yazdın şaşırdım valla. O kadar zamandır forumlardayım hiç böyle olmamıştı. İlginç valla psikoloji sağlam diyince o yorumun gelmesi.

Bu topic e bir daha herhangi bir msj yazmayacam. Psikolojim bozuluyor. :)

[ Mesaj 24 Eylül 2007, Pazartesi - 12:41 tarihinde, Arma tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...