Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet fiyatlarinda bi degisiklik var mi?

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Offf yaa iyice kafam karıştı. ADSL 4MB almaya tam karar vermiştim ki bu tarifeyi gördüm. Yaklaşık 6 yıldır kablo abonesiyim, ve aslında hiç adsl'cilerin çektikleri sıkıntıları çekmeden kullandım interneti. SWG, COH/COV vb. MMOG'larda genelde "rakam olarak" adsl kullanıcılarından düşük hıza sahipken daha az lag ile oyun oynadım.

Şimdi ev taşıyorum ve belki de sadece şu "rapid share" modem resetleme olayına özendiğim için adsl'ye geçmeye karar vermiştim ki, şu hale bak.

Arkadaşlar lütfen bana bir yardım edin.

Smile 4, TTAdsl4 ve kablonet 4 arasında GENE kararsız kaldım. Artık yeni evde yaşıyorum ve sırf karar veremediğim için internetsizim. Smile bir de 2 yıl sözleşme yapıyormuş, eski cine5 gibi. O da gözümü korkuttu.

Napsak???
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün (ismini vermeyeyim) ÜST DÜZEY bir kablonet yetkilisi ile telefon görüşmesi yaptım. Bana (arada bir tanıdık var)

-2 hafta kadar sabredebilir misin? dedi...
- Ne olacak iki hafta sonra? dedim.
- Tarihi ve detayları henüz netleşmedi ama cazip bir kampanya başlayacak. Biraz sabret, dedi.
- 2 hafta öyle mi?
- Tam tarihi belirli değil ama 2 hafta içerisinde biter ve yayınlanır diye bekliyorum, daha önce de olabilir, biraz gecikebilir. dedi.

E dedim ben başvurayım, nasıl olsa o tarife/kampanya bana da uygulanır. İSSRARLA hayır dedi. Biraz bekle...

Alla allaaa eski abonelere yansımayacak birşey mi yapacaklar acaba????
Sosyal ağlarda paylaş

cebit de yayınlanan tarife dışındamı bir kampanya yapıcaklar?hiç sanmıyorum =)açıkladılar çünkü değişiklik çok zor olur sanmıyorum yeni tarife daha güzelse dumur olmak isterim vallaha değer buna hehe

edit:type

[ Mesaj 10 Ekim 2007, Çarşamba - 14:59 tarihinde, Enyalios tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bağlantı ile ilgili problem olmuştu. Ertesi günü tekrar eski hızıma indirmişlerdi. Tabi deliye döndüm. Açtım telefonu. Siz böyle devam ederseniz elinizde müşteri kalmaz cart curt kısacası açtım ağzımı yumdum gözümü. Kadın beni susturmak için tekrar eski haline getirdi bağlantıyı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...