Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser 9.5

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ZaugnaKhaldun said:
+ bir sorun daha var,

screenshot koyuyorum, ekşi sözlükte üst taraftaki düğmelerin oraya gereksiz yere bir scroll bar gelmiş, onun kalkmasını istiyorum; hatta sadece orası için değil, genel olarak nasıl yapılır bilen varsa süper olur, başka yerlerde karşılaşırsam da halledeyim kendi başıma

dasaaa said:
önceki ff'den falan hızlıydı. gerek açılmada (cold start), gerekse sf'leri açmada vs..

şimdi öncekinden de hızlı!

anlamadım..

kötü tarafları,
sözlük için
http://yuxel.net/?module=news&action=show_id&id=306
ancak operadan kaynaklanan bi sorun değil bu.

kapat simgesi preferances altında tabs menüsündeydi galiba.. [(ctrl+f12)>advanced tabında>tabs kısmı en altta olması lazım]
ama şu an kafam çok bi hoşaf.. tam anlayamamış da olabilirim..

flashgot kullanmadım -_- bilemiyorum ama downthemall gibi bir özellik için millet operada orbit downloader kullanıyor. ben kullanmıyorum ^_^

edit: oget2 isimli program ile halledildiğini söyledi arkadaş.. ben kullanmadım ama hiç T_T
Sosyal ağlarda paylaş

o_O! senin bilgisayarda bi sorun olmasın.. hiç kilitlenmedi de bende.. aslında 9.27'ye göre daha az ram yediğini bile söyleyebilirim rahatlıkla

ya bi de ctrl+f12>pref>shortcuts>keyboard shortcuts'a ctrl+b yaz. çıkan paste and go dan editleyip shift'i sil. eskisi gibi kullan

kesin oradadır o
Sosyal ağlarda paylaş

eahahha
said:
firefox ile ie nin uluslarası tarayıcı konfederasyonuna başvurarak 9.5 sürümü hakkında doping suçlaması yönelteceği tarayıcıdır.
sözlük bile hızlanmış yahu.
(madik atak, 13.06.2008 01:13 ~ 01:16)

harbi çok güldüm..

yalnız epey iyi yapmış adamlar..
tüm liste şurada..
http://www.opera.com/docs/changelogs/windows/950/

afferin lan! süper olmuş diyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 48 saattir kullanıyorum sonuçtan pek memnun kaldığımı söyleyemem.bilmiyorum yani tamam kabul gerçekten hızlı ancak bu hız yeterli değil sadece bana nedense yetersiz geldi...

o yuzden tekrar ff

edik!:

ya tabi şu var sonuç olarak çok uzun süredir ff kullanıyorum bir ton eklentim bir ton ayarım var ve alıştığım için opera bana biraz zöbödöh geldi sanırım..

ama kabul ediyorum bir ffci olarak gerçekten etkileyici
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar önce ilk ff yi kurdugumda stabil calısan pc o hale geldiki format atmak zorunda kalmıstım iyi hatırlıyorum artık betamıydı, alfamıydı hatırlamıyorum,
sonrasında ie dısındakilere tövbe etmistim (cölde kutup ayısı iste) sonra sonra ancak 2 sene sonra ff'yi tekrar kurabildim hesap edin iste...
Sosyal ağlarda paylaş

şu anda messenger açık, wmp ve opera açık sadece. yaklaşık 2 saattir falan açık sanırım opera.

tab açarken, en basit kodlu sayfada bir linke tıkladığımda vesairede; random bir şekilde opera donuyor, 3-4 saniye hiçbir şey yapamıyorum, ondan sonra linki/tabı vs yi açıyor.

Operayı restartlamam sorunu çözmedi, bilgisayarı restartlamam gerekiyor sorunun çözülmesi için.

nedir bu, ağlatıyor çünkü opera
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
şu anda messenger açık, wmp ve opera açık sadece. yaklaşık 2 saattir falan açık sanırım opera.

tab açarken, en basit kodlu sayfada bir linke tıkladığımda vesairede; random bir şekilde opera donuyor, 3-4 saniye hiçbir şey yapamıyorum, ondan sonra linki/tabı vs yi açıyor.

Operayı restartlamam sorunu çözmedi, bilgisayarı restartlamam gerekiyor sorunun çözülmesi için.

nedir bu, ağlatıyor çünkü opera

aynı sekılde bendede oluyor takılma,özellıkle gazeteoku gibi bircok link ve uygulama olan sıtelerden bırı acıksa kesın donuyor,gorev yonetısınden kapatmadanda duzelmıyor.bütün scriptleri kaptsam bıle gunde 3-4 ke kilitlenıyor makıne.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...