Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser 9.5

GERGE

Öne çıkan mesajlar

kurdum, bu sefer daha önceki gibi itici gelmedi bana. ama ince ayar çekilmiş bi firefox ile opera arasında fark sezemedim gözle görülür olarak. bi teste tabi tutmak lazım.

bu arada operada mesajı raporla şeysi yok paticikteki.. çıkmıyor :S
edit: çıkmaz tabi, siteye giriş yapmassan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sorularım var

1-) Çok fazla tab açtığımda tabların daralmasını değil, aşağıya doğru 2-3 sıra yapmasını istiyorum, nasıl yapacağım?

2-) Sekmelerin bulunduğu yerin üstüne / altına siteler için kısayol simgeleri eklemek istiyorum

3-) FlashGot'ta olduğu gibi, rapid dosyalarımı flashgete topluca atabilmek istiyorum

aklıma geldikçe soracağım, bunlara cevap verirseniz sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
Sorularım var

1-) Çok fazla tab açtığımda tabların daralmasını değil, aşağıya doğru 2-3 sıra yapmasını istiyorum, nasıl yapacağım?

2-) Sekmelerin bulunduğu yerin üstüne / altına siteler için kısayol simgeleri eklemek istiyorum

3-) FlashGot'ta olduğu gibi, rapid dosyalarımı flashgete topluca atabilmek istiyorum

aklıma geldikçe soracağım, bunlara cevap verirseniz sevinirim

1-) Tabların bulunduğu yere sağ tıklayıp özelleştire basılır, çıkan menüde sayfaya sığdır diye bir seçenek var, onu "birden fazla satıra sığdır" diye seçersin, tamamdır

2-) Şöyle oluyor bu: Kişisel çubuku ekledikten sonra kısayolları önce oraya ekliyorsun, daha sonra özelleştir linkini açıyorsun, böylece istediğin her şeyi taşıma şansın olacak. Özelleştir seçeneği açıkken kişisel çubuğundaki simgeleri istediğin yere taşıyorsun.

3-) Buna hala acilen cevap lazım, önemli baya

+ Bir tane daha ekleyeceğim,

Özelleştirme menüsünde, "kapat" simgesi bulamadım, ben şöyle bir şey istiyorum. Sağdaki arama çubuğunun olduğu yerde bir tane kapat simgesi olsun, o an açık tabı direkt o tuşu kullanarak kapatabileyim
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
+ bir sorun daha var,

screenshot koyuyorum, ekşi sözlükte üst taraftaki düğmelerin oraya gereksiz yere bir scroll bar gelmiş, onun kalkmasını istiyorum; hatta sadece orası için değil, genel olarak nasıl yapılır bilen varsa süper olur, başka yerlerde karşılaşırsam da halledeyim kendi başıma

ekşide arat "opera" diye.
15. sayfada olması lazım yuxelasgdfasdf gibi bi blog sayfası verilmiş.
gerçi bu topakta da olması lazım aynı linkin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...