Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3300-N-gage-T610

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

ya benim digital kameram var aslında minik bişi ama hep cebimde taşıcaım kadar da hafif deil hem kamera istiorum hem de cep telefonunda müzik ii olur hoş olur diorum bu 3300 falan düzgün bi memory card ile gelmiyorsa ya da 256lık memory card alma imkanı varsa fiyatı nasıl falan onları biliyor musunuz ? yoksa hiç kasmiim ben müzik dinlicem diye t610u aliim kamerası falan var hoş duruo müzik çalıo mu bilmorm ama 3300da kamera yoq heralde bi de minnacık hafızası warsa hiç olmaz..kısacası 3300'ın düzgün hafızası war mı gelirken,kaç şarkı alır?ya da memory kaç alınabilinio mu,alınıosa kaç paradır acep? sizce hangisini almak mantıklı ngage hakkında çok bilgim yok ama ne istediğimi anlattım müzik,kamera falan oyun önemli değil ngage'e o yüzden daha uzakım.. tabi bu telefonlar dışında tavsiye etçekleriniz de warsa sölein..saolun patiler..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

6600 ı bekle derim paran varsa[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

6600ı beklemek de mantıklı ama neblim bi de panasonic gd87 mi ne warmış gece de çekiomuş sallasan bile görüntüsü netmiş bayaa..
3300 nasıl güzel mi ya?64mb bişilere yetio mu bari kaç şarkı mesela?[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

ark. da 3300 vardı ngage aldı beğenmedi ngagei bıraktı hala 3300 kullanıyo...[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

nokianın desteği fazla onuda düşün uyumluluk olarak çoğu şey nokia ya için yapılır ama panasonic de öyle deil[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 22 October 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
ığğ benimde bi sorum var ama yeni thread başlatmak istemedim kusura bakmassınız umarım

6610ların alttan takılan kamerası varmı?[hline]tık!
Infernal_Reborn
, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani

var
altına bağlıyosun kamera, kameranın ucuna da kulaklık bağlıosun, gzl ama büyük epey ve hiç net çekmior
60 dolar gibi birşey
Sosyal ağlarda paylaş

arka sordum şöle dedi (2 sinide kullanıp 3300 tercih eden)

gzllii mp3 çalıo grüntü kalitesi çok ii ama konuşmak için telefonu yan tutuon snra ne biliiim oyun için alcaksa alsın ama normal tel alcaksa sakn almasın[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Ainu benden sana tavsiye sakın kamerası için cep telefonu alma. Ufacık digital kameralar var hem de bayagı ucuz bir faiyata. En iyi cep tel kamerasından cok daha iyi fotograf cekiyor. Cok rahat her yerde taşıyabilirsin. Aaa yok ben illa mp3 dinlicem hem de oyun da oynarım dersen o zman başka tabii. Ama fotograf cekmek için tel almaya degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

ghal saol 3300 hoş geldi gözüme ya n-gage bana müzik için daha az yer verio gibi geldi..3300 64mb yer ayırıo müzik için n-gage 32mb yer ayırıo glb öyle mi yoksa ikisi de 64 mü yer ayırıo bi onu da sölerseniz son kararımı vericem..[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

ben 3650 derım tam multımedıa telefonu ya 3650 ya sx1 yada 6600 derım
bu telefonlarla
video cekersın
MMC olayı var
MP3 dınlersın
ınternette surf yaparsın
resım cekersın dogal olarak :D
uzaktan kumanda olarak kullanabılırsın
sayısız java ve symbıan oyunu oynayabılırsın
ve eger ram sorununu cozerlerse yakında 3650 de N gage oyunlarını oynayabılırsın (n gage ıle 3650 arasındakı tek hardware farkı n gage 14 ram 3650 4 ram :D)[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

viktor nokia almak istiorum daha çok dier markaları denedim hepsini sayılır nokiayı da kullandım hoşuma falan gitti 3650yle nasıl mp3 dinliosun nekadar şarkı alıcakki ?[hline]"I believe in myself and that's enough for me, I don't need Christianity or any other religion to find a meaning in life"
Sosyal ağlarda paylaş

32 mb ayiriyosa ve mp3 dinlemek icin kullancaksan 32 mb cok az bende 96 mblik mp3 player var ve az geliyo seyahatlerde. ama gunluk islerde(ise okula giderken donerken) yetiyo.

n gage alma derim cok guzel gozukuyo alet ama ozelliklerini kiyaslarsan bi cok farkli ozelligi vasat bir sekilde barindiran bi alet ortaya cikiyo.
3650 falan bence daha iyi.sonucta telefon aliyosun n gage in asil ozelligi sanirim konsol olmasi telefon diil.[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Slackers unite!! Tomorrow..
Sosyal ağlarda paylaş

dogru N Gaga bır konsol ve 3650 onun yanında daha cok telefon gıbı duruyor ayrıca N Gage ın yaptıgı her seyı yapıyor 3650 yanı N Gage takar dıye bır olay yok N Gage bır konsol ve eksılerı cok fazla yazıyım bır kısmını
MMC destegı surunuyor adam sana ya oyun ya program demıs yanı 3650 gıbı program yukleyıp rahat rahat oyun oynıyamıyorsun
her oyun degıstırmek ıstedıgınde bataryayı sok cıkar tak seklınde oluyor
oyunları cok pahallı
3650 de calısan cogu symbıan programıyla uyumlu degıl
kamera yok ve video felanda cekemıyorsun extarnal kamera alsan bıle :D

-------------------------------------------------------
3650 de ıse tek handıkap oyun problemı onu da cozmek uzereler su an zaten gameboy oyunları oynanılabılıyor amıga oyunlarıda oynınılıyor doom bıle var 3650 ıcın ve bılgısayardakının aynı MP3olayı hafıza kartın kadar yaı gıdıp 1GB lık kart alıp da hayvanlık yaparsan ve benım gıbı ufakbır arsıvın varsa tum arsıvı yanında tasıyabılırsın :D vıdeo olayı da oyle cek babam cek vıdeo ları ama dıkkat vıdeo cekerken yasadıgınız ulkenın yaslarına uymanız lazım mış valla ben demedım kullanım klavuzunda nokıa yazmış yani demekki arenacılık oynayıp gızlı kamera yapamıycaz nokıa dakı amcalara gore :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...