Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip bir soru olacak ama (acc paylaşma ile ilgili)

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Oyun saatimi azaltmak istiyorum.
Ama bir priest kasıp oyundaki pve yide tatmak istiyorum.

Geçmişimden hızlı bi anlatım yapayım.
TBC den önce oyunu bırakmıştım.
Warlock/Rogue/Shaman kasıp pvp takılmıştım.

Şimdide
Mage kasarken arkadaşlar druid aç dedi açtık, 70 yaptık beraber pek takılamadık. Bende karakterden biraz soğudum (feral druid den) heal / balance deneyim dedim item yok.

Hunter açtım lag başldığında (druidle oynanmıyordu).
Baktım lag bitmiyor. Baktım karakter 70 :P
Lag yüzünden Burning Blade ye ücretsiz migratiyon yaptık.
Hunter a grup bulamıyorum (oynamasıda birazcık sıkıcı. Gerçi bg de iyi dps yapıyor ama... Tüm itemlerini pvp den kasmak biraz zahmetli)

Bende bi warlock açayım dedim. lvl 20 yaptım bi baktım HERKEZ WARLOCK. Böylede olmayacak diyip priest açtım :P
şimdi bunu kasmak istiyorum. Ama gece gündüz kasarsam 2 haftada 70 oluyorum. 2 haftada uzun bir süre (zamanımın tümünü ayırmak istemiyorum.)
Grafik (3d) ile ilgileniyorum. Yüzdüm yüzdüm kuyruğuna yaklaştım (geldiğim demiyorum) yerdeyim diye düşünüyorum. İş seviyesine gelebilmek için düzenli 4-5 ay daha kasmam gerekiyor.
Bu şekilde 2 arada kaldım diyebiliriz.

Hiç tanımadığım birisini bulup ona acc bilgilerimi versem. Beraber 1 hesapda oynasak gibi bir teklik ne kadar doğru olur? (çünki bana birisi dese. "Ulan kasacam kasacam... bi şifre değiştirceksin olay bitecek" derim) Bu yüzden böyle bir fikir aklıma yatmıyor.

- Aramızda acc sini bu şekilde paylaşan varmı acaba?

Öfff.. çok saçma bi düşünce sanırım.
Adam benim acc de Allah a emanet oynayacak kasacak edecek. Hiç bi hakkı olmuyacak.Saçmanında ötesinde sanırım :/
Sosyal ağlarda paylaş

Character Class: Priest
Current Level: 16
Desired Level: 70
Desired Start Date: 09-23-107

Based on the above, your quotation is as follows:
Days Needed: 33
Total Price: $318

1 ayda ne kasıyo be.
neresi power level :P
ben 2 haftada 70 yapıyorum. Adamlar parayla 1 ayda.

(bu arada bana char kassın gibi bir şey demedim. Kasalım beraber oynayalım dedim. Ama olaya öyle bakmak lazım dimi :P. Adam nasıl güvensin.)

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 06:37 tarihinde, Densiz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

The Donald Trump Package (1-70) $299.99

Two related professions leveled to 300 (Mining +

Blacksmithing, Skinning + Tailoring, Mining +

Engineering, Mining + Jewelcrafting, Tailoring + Enchanting).

A level 60 mount + 225 riding skill+spare gold. First aid 375.

This bundled package takes 28 days to complete

böyleside var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kınaytçılara güvenebilirsiniz. 12-13 yaşlarındaki veletlerdeki sabır bende olsa ah...

Aslında onları kullanmak lazım. Okuldan kaçıp kesintisiz 10 saat grind yapabiliyorlar. Bul bi düzine çocuk, aç bi şirket çini geçeriz.

[ Mesaj 23 Eylül 2007, Pazar - 17:04 tarihinde, Genwa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...