Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kılıçlı adam(!)

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

canım sıkıldı öyle sabah sabah bişeyler yapayım dedim. hatta bir de buraya koyayım dedim.

sanatsal bi değeri yok tabi de hoşuma gitti.
ne yapacağıma karar veremedim bi türlü en son böyle ne yaptığı belli olmayan bi adam çıktı. dedim bi de gılıç koyayım eline falan filan.

microsoft paint+mouse
15 dakka
:P
[spo][/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler arkadaşlar.

@maelstorm
geliştirmesine geliştirirdim de baydım yaw:)
çok çabuk sıkılıyorum.

çok açık griden başlayıp siyaha doğru şöyle 10 tonla koyulta koyulta gideyim dedim. 3.de siyaha geçtim:)
neden mavi diyecek olursanız picasadan ton attım üstüne kara kara beğenmedim pek:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
A ben bu basligi gormemisim, KALAS ADAM'i c/p edeyim. SNN Forumlarinda bir efsanedir SUKRU.

Forum basligi: Örümcek adam

ÖRÜNCEK ADAMIN KONUSUNU KONSEPTİNİ ZİKİYİM. BÖCEK ISIRDI DİYE ADAM ÖRÜMCEK ADAM MI OLUR. KÖPEK ISIRSA KÖPEK ADAM MI OLUR. KUDUZ OLUR. BÖYLE ÇİZGİ FİLM OLMAZ OLSUN. KÜÇÜKKEN AZ ÇEKTİRMEDİ BANA BU ÖRÜMCEK ADAM. AKİF DAYIMIN ÇİFLİĞİNDE KOLUMU TAHTA KURUSU ISIRMIŞTI. YEĞENİM DENVER KENDİNİ BİLİM ADAMI SANIYODU. KÜNTEKİN ŞÖYLE BİR HİPOTEZ GELİŞTİRDİM DEDİ. ONE LAN DEDİM. DERİN BİR İÇ ÇEKTİ VE ANLATMAYA BAŞLADI. EĞER ÖRÜMCEK ADAM BİR ÖRÜMCEK ISIRIĞI SONUCU ÖRÜMCEK OLDUYSA SENDE BİR TAHTA KURUSU ISIRIĞI SONUCU KALAS OLURSUN. SEN ARTIK KALAS ADAMSIN DEDİ. ŞANSIMA TÜKÜRDÜM ORDA. ALLAHÜ TEALANIN YARATTIĞI DOĞADA OKADAR KAPLAN ASLAN PANTER VARKEN GELİP Bİ TAHTA KURUSU BENİ ISIRMIŞTI. KALAS ADAM OLMAYA MAHKUMDUM. DAHA DA BİTMEDİ ADAM MANYAK. BANA ÇARŞAF GETİRDİ. LAN BUNE MANYAK DEDİM. DUR LAN AMBİYANSI BOZMA DEDİM. LAN AMBİYANS NE DEDİM. ÇARŞAFI BOĞAZIMA BAĞLADI. LAN NAPTIN DEDİM. ABİ KALAS ADAM OLDUN İŞTE DEDİ. EE BENİM YETENEĞİM NE ÖRÜMCEK AĞ ATAR TIRMANIR MIRMANIR BEN NE YAPACAM LAN DEDİM. ATEŞE Mİ ATICAN NAPICAN LAN BENİ. ABİ SENİ DUVARA YASLIYICAZ DEDİ. BEN SANA Bİ SENARYO BULURUM. 5 SAAT DUVARA YASLI ŞEKİLDE DURDUM. SONRA TARLADAN AKİF DAYIM GELDİ. BUNELAN NAPIYOSUN SEN DEDİ. DAYI BEN KALAS ADAM OLDUM DEDİM. SONRA DAYIM DENVERİ ÇAĞIRDI. DENVER BANA AHIRDAN Bİ UZUN KALAS GETİR DEDİ. GELEN KALASLADA BENİ DÖVDÜ.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...