Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

Peki bir sorum daha olacak, versiyonu 1.0.2 olan u iPhone'u ben iTunes'dan son versiyona kendim yükseltirsem problemler çıkarmı acaba?
Ayrıca backup alamıyorum sync dedikten sonra. Syncing iPhone yazıyor telefonun ekranında 2 saniye sonra yazı gidiyo, menüye dönüyor telefon ve hiçbir şey olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

1.1.4 'e update edeceksen, firmware ipsw dosyasını indir bir yerden.
sonra iphone'u restore moduna al (power ve home tuşuna uzun uzun bas, telefonun kapanıp acılınca power tuşundan elini çekerek home tuşuna basmaya devam et, itunes işareti gelecek)
sonra itunes'dan shift tuşuna basılı tutarak restore butonuna tıkla ve cıkan pencerede yükledigin 1.1.4 ipsw firmware dosyasını göster. update yapsın.
fakat unutma update butonu değil, restore butonu :)

backup olayınada gelirsek. sync ediyor ise zaten backup alıyor demek. update ettikten sonra telefonunu bagladıgın da tekrar bilginilerini geri yükler.

(mailler, telefon rehberi, mesajların, müziklerin, resimlerin v.b)
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhemcim sağol yazmışsında ben sabahtan beri tüm forumları didikliyorum, millet tonla şey yazmış, yok direk yükseltme yok sırayl yükselt vs. Şimdi benim bunu basamak basamak yükseltmemmi lazım yoksa direk 1.0.2'den 1.1.4'e yükseltip gerekli kırma işlemlerini vs. gerçekleştirip (tabi bulabilirsem) yapmammı lazım? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim bide garantili şekilde problemsiz update edip kırma işlemlerini vs. yapabilmem için bildiğiniz araçlar vs. varsa bana özelden linklerini yollarsanız ben kurcalar bulurum bu gece onla uğraşacağım. Şimdiden teşekkürler çok.

Bide installerdan bahsediyolar tüm updatelerde bu telefonun menüsünde installer falan yok anlamadım ne iş bu böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam sonra ? Bu kirma olayi nedir.
Ben aldigim gibi kullanmak istiyorum.
ama herkes birsey diyor versiyon yukselticeksin vs..kirdirman gerek kesin diye.:?

Bulgaristandan alip MTEL hat kullanacagim oranin SIMI.Turkiyede kullanmayacagim simdi illa kirdirmam mi lazim anlamadimki bu kirma isinin tam olarak neye yaradigini....

Birisi tam olarak kayit ettirdikten sonra normal kullanmanin sakincasi varsa anlatabilirmi.
Versiyon nasil yukseltiriz kirdirmadan.vs..Kisacasi alip kullanan birisi tecrubelerini paylasirsa sevinirim.(tu)

boyle kirma islemlerini hic sevmemde :p
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam yani

Ben alıyorum sımdı bulgarıstandan bu aletı, her sekıl vıdeodakı gıbı kırıyorum ıphone'nu.

Sonra ıstedıgım hattı hangı ulkede olursam olayım kullana bılıyorum.

dogru anladıysam

Su versıyon olayını anlatırmısınız lutfen

Aldıgımızda bu aletlerın versıyonu kac oluyor sabıt ?

Yukseltmenın avantajı nedır ?

Son olarak yukseltme ıslemı nasıl oluyor?

Okudugunuz ıcın sagolun sımdıden sevgıler&saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

terslik olmazsa yarin sabah saat 11 de elimde olcak iphone 16gb.

1.1.3 ve kırılmıs vaziyetteymis iplus ile yapilmis bide galba iplus 1.1.4 te destekliyormus tam emin değilim.

benim simdi tek sorunum kayıt ettirmek, kimi diyorki son 1 ay icinde disari cikmis olmasi lazim pasaportun dieri yok diyor.

nedir tam doğrusu?
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
terslik olmazsa yarin sabah saat 11 de elimde olcak iphone 16gb.

1.1.3 ve kırılmıs vaziyetteymis iplus ile yapilmis bide galba iplus 1.1.4 te destekliyormus tam emin değilim.

benim simdi tek sorunum kayıt ettirmek, kimi diyorki son 1 ay icinde disari cikmis olmasi lazim pasaportun dieri yok diyor.

nedir tam doğrusu?

ben de pasaport sorunu yasıorm en son birisi 2008 icinde bi cıkmıslıgı olsun yeterli dedi, oyle denicem ben.. tabii benimki gelmeden sen kaydettirmis olursun, dogrusunu soylersen super olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

Son yapılan kanun değişikliklerine göre yurtdışından geldiğiniz zaman aldığınız giriş damgasıyla sadece bir tane telefon kaydettirebiliyorsunuz.

Yani iki tane alırsanız sadece birini kaydettirebilirsiniz. Yurtdışından gelmiş başkası varsa tabi onun adına da kaydettirebilirsiniz.

Ismarladıysanız yurtdışından gelmiş birini bulup kaydettirmeniz gerekli IMEI kodunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem imei no degistirme tutosu istiyoruz o zmn , cunk bana mesaj geldi ve mesaja gore telefonimun imei numarasi kayitli olmadigi icn yarin kapancakmis. Gerci aldigim herif aradim telin arkasindaki imei nosuyla mesajda gelen ayriysa bisi olmaz dedi. Ama sen biraya yazarsan nasil degistirebilecegimi cok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:
Mayhem imei no degistirme tutosu istiyoruz o zmn , cunk bana mesaj geldi ve mesaja gore telefonimun imei numarasi kayitli olmadigi icn yarin kapancakmis. Gerci aldigim herif aradim telin arkasindaki imei nosuyla mesajda gelen ayriysa bisi olmaz dedi. Ama sen biraya yazarsan nasil degistirebilecegimi cok iyi olur.

eet site kapanır fln demezseniz eger bunun tutosu iyi olur =) olmadı öm de kabul edebilirz snrm? =)
Sosyal ağlarda paylaş

bence olmasin tutorial ehe.

neyse sorulara gireyim ben.

benim iphone geldi kullanıma hazır kullanıyorum az once itunesla sarkı yukledim ama

sarkıların baslari cok kotu veriyor yahu? patlak hoparlor gibi yani baslar dısında hersey cok net.

nedendir acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...