Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben iphone almak istiyorum.
ama fiyat konusunda falan pek bi bilgim yok.
yurtdışından getirtme gibi bir imkanımın olduğunu da sanmıyorum pek.
bi kaç arkadaşım gittigidiyor.com gibi sitelerden almam gerektiğini söyledi daha ucuza almak istiyosam ki gerçek fiyatını dahi bilmiyorum.
şimdi bi iphone için kaç param olmalı?
gittigidiyor gibi siteler ne kadar güvenilir bu konuda?
bir de türkiyede de 3g satışları başlayınca eski modellerin fiyatında bir düşme olabilir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

e-bay'de su an 3G satanlar var (nasil yapiyorlar bilmiyorum, agir kacakcilik donuyor da nasil donuyor (veya millet kontrakt yaparken aliyor bi tane sonra kullanmiyor telefonu yuksek fiyata satiyor)).
Jailbreak edilebiliyor bu da demektir ki simkart gomulu falan degil icine, degistirilebiliyor eskisi gibi.
Ha o kadar paraya degmez, kontraktsiz alamiyorsaniz almayain imo.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
e-bay'de su an 3G satanlar var (nasil yapiyorlar bilmiyorum, agir kacakcilik donuyor da nasil donuyor (veya millet kontrakt yaparken aliyor bi tane sonra kullanmiyor telefonu yuksek fiyata satiyor)).
Jailbreak edilebiliyor bu da demektir ki simkart gomulu falan degil icine, degistirilebiliyor eskisi gibi.
Ha o kadar paraya degmez, kontraktsiz alamiyorsaniz almayain imo.

simkart gömülü değil, türkiyede kullanan arkadaşım var turkcelle, jailbreak oldu ama sim kilit hala çok sorunlu.

yazılımsal olarak ağustos sonu gibi çıkartır heralde bi ekip.
onun dışında arkadaşım turbosim ve binbir türlü şey deneyerek kullanıyo ama şarjı çabuk bitiyo, sürekli kilitleniyo, gps çekmiyo gibi bişey assistant-gps olduğu için.

soruna cevap vereyim, anlaşma yapıolar ilk başta ama bunun için social security number denen her hollywood filminde çeken zımbırtı lazım :) belirlenen çeşitli kredi kartları lazım. aldıktan sonra anlaşmayı iptal edebiliyosun sana şöyle bi fiyata geliyo $499+40(vergi)+175(anlaşmayı iptal ücreti)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
telefon toplam $324 oldu, 16gb, at&t serefsizce $500 deposit aldi, 1 sene faturalari uslu uslu odersem geri vericeklerini umuyorum. hatti iptal edersen 200+ farki odemen gerekiyo, ayrica at&tye kontrat iptali icin para odeniyo mu bilmiyorum, deposit direk gidiyo tabi.
299 ustune tax mi veriyon lan? vay serefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...