Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

8 GIG 199 DOLAR, 16 GIG 299 DOLAR YUPIII

So, in terms of iPhone goals... "We think we can check off more countries." That leaves the last bullet point, "more affordable." Started off at $599 for 8GB; now down to $399 for 8GB iPhone. The 3G iPhone is going to sell for $199 for 8GB. And the crowd goes wild. They are pretty damned excited in here. I think there might be a riot. 16GB model is just $299 annd the 16GB also comes in white. "And we think we can check off 'more affordable.'"
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

So, in terms of iPhone goals... "We think we can check off more countries." That leaves the last bullet point, "more affordable." Started off at $599 for 8GB; now down to $399 for 8GB iPhone. The 3G iPhone is going to sell for $199 for 8GB. And the crowd goes wild. They are pretty damned excited in here. I think there might be a riot. 16GB model is just $299 annd the 16GB also comes in white. "And we think we can check off 'more affordable.'"

almayanı dövceklermiş üstüne
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız şunun üzerinden icall falan kullanan var mı yaw? (şu dediğim bildiğimiz iphone)

nasıldır, kaça patlıyor, faturada ucuzlama yapıyor mu?

şimdi yeni versiyonu wi-fi bulduğu anda oradan bağlanıp görüşmeyi oradan yaptırıyormuş falan diyorlar... (diyen yok aslında pclabs'tan okudum şimdi)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dasaa, o ozellik N95 in ilk versiyonundan beri var ve benim tercih etmemde cok buyuk pay sahibiydi. Amerika'dan tum yaz Turkiye'yi 3 cente aradim dakikasi. Olay soyle:

Gerekli ayari yapiyorsun, wireless baglantim varsa direk ondan ara diye. Sonra komturk.com a girip uye oluyorsun, 10 dolar para yatiriyorsun hesabina, gerekli ayarlari yapiyorsun. Wireless a baglanip normal numara ceviriyorsun, otomatik komturke login oluyor ve hesabindan arama yapiyor, ne ekstra bisi giriyosun ne sifre falan (hepsini 1 kere yapiyosun ayarlarda).

Sonuc: sadece komturke para oduyorsun o da 3 cent dakkasi. Yurtdisinda yasayanlara birebir bi olay

PS. icall ne bilmiyorum, bu olayin apple adiysa budur ama yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Iyi de o parayi hayrina vermiyorsun karsiliginda hizmet aliyorsun. Tabi daha Turkiye'de kontrat olayi olmadigindan nasil taniticaklar bilmiyorum, belki de guzel bir vesile olur kontrat olayina gecmemize.

Ornegin AT&T'nin en ucuz tarifesi 59 dolar ayda, bilmemkac dakka konusma, 200 sms, sinirsiz data transferi vs. bisuru dalgaya veriyosun o 59'u yani. iPhone a ozel bir olay degil, baska telefon alip AT&T kullanicak olsan mesela yine oyle bi tarifeye uye olacaksin zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Avusturya ve Almanyada böyle böyle firmalar LCD TV Laptop'a kadar veriyor... Telefona zaten hiç para ödemiyosun. Alıyosun seçiyosun, tarifeye 2 yıllık abone oluyosun sabit ücret ve denildiği gibi belli dakika sms vs vs. Misal onlardada bir ev adresine en fazla 4 kez bunu yapabiliyosun, daha doğrusu 4 kişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

bu olay at&t kontratlı olması şartıyla değilmi peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...