Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

orc_lord said:
amerika'da at&t ile sözleşme yapmadan direk iphone alınabiliyormuş, peki bu iphone türkiye'ye getirilirse artık vodafone ile birlikte çalıştırılabilecek mi? vodafone çünkü bu konuda yetkili oldu..

said:
06 Mayıs 2008

Vodafone, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 10 ülkede Apple'ın iPhone'unu satacak

Vodafone, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 10 ülkede iPhone satmak üzere Apple ile anlaşma imzaladığını bugün açıkladı.

Avustralya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Hindistan, İtalya, Mısır, Portekiz, Türkiye, Yeni Zelanda ve Yunanistan'daki Vodafone müşterileri, Vodafone hattı ile kullanmak üzere önümüzdeki aylarda iPhone satın alabilecekler.

Kaynak

Yani Vodafone satacak ise tabiki Vodafone ile çalışacaktır. Ben Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradım tam tarih vermiyorlar ancak kısa bir süre bekelemeniz gerekiyor diyorlar tabi bu kısa süre ne kadar olur bilinmez... Vodafone iPhone satışına başladığında GG'deki satıcılardan daha makul bir fiyata satacağını ve sözünde durarak gerçekten kısa bir süre sonra satışa başlayacağını umarak beklemekteyim şidmilik... Birde iPhone ile ilgili bir kampanya yaparsa tadından yenmez. B)-
Yurtdışından iPhone getirenler/getirtenler (satmak için) bence bir an önce satmaya baksınlar yoksa garantisiz cihazlar ellerinde patlayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi getirin istediğiniz hatla çalıştırın işte kırıp neden korkuyorsunuz ki kırmaktan bu kadar?

Vodafone kabul eder mi dışarıdan alınan iphone'ları o da şaibel,i, iphone satışından kar etmedikten sonra kullandırmıyorum da diyebilir. Bir de ikinci nesli satacak en az bir ay beklemelisin burada vodafone'la iphone kullanana kadar ve ikinci nesil iphone satacağı için dışarıdan gelen birinci nesil iphone'larda da çalışmayabilir tabii..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...