Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone (iPhone'la ilgili tüm sorularınız için)

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

uzun uzun yazmıştım nedense yalan oldu post gönderirken..

özetle kayıtsız imei belli bi kullanım süresinden sonra kara listeye alınıyor ve telefonunuz şu tarihte kilitlenecektir diye bi mesaj geliyor.

bu listeden çıkarmak çok zor (başka forumlarda insanlar marttan beri çoğu kez deneyip hala kayıt ettiremediklerini yazmışlar)

sonuç olarak evde kullanmadığın eski bi telin imei numarasını, telefonu kayıt ettirene kadar iphonea yapıştırman en mantıklısı.
tabi bu arada kullanmadığın telefonu açmamayı unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar bir süre olduğunu bilmiorum tam olarak.
şöyle bir düşüncem var ama telefonu hazır kırılmış olduğunu belirtmen pek ben anlamam bu işlemlerden şimdi bişeler yüklerken bozarım ellemeyeyim mentalitesiyse bence hatalı davranıyorsun, iphonun zevki binbir çeşit programla kendine ait bi telefon yaratmaktır ve haliyle bozulacaktır bu işlemler sırasında çünkü programlar çakışabliyor ya da tam uyum sağlayamayablirler telefonla ve sonunda restore gerekiyor ha bu illa karıştırırkende olmayablir, o zamanda restore gerekir.. demek istediğim telefonu karıştır dur en fazla 5-6 dakikada fabrika ayarlarına geri döndürürsün, imei olayı ise 45 sn.
Sosyal ağlarda paylaş

Simport programı ile telefon rehberimi kopyaladım, +90 ile kayıt edilmiş numaralar mesaj attığında isimleri gözüküyor fakat aradıklarında sadece numara çıkıyor, eğer 0532 gibi kayıt edilmişsede tam tersi oluyor ararken izim gözüküyor ama mesajda numara gözüküyor.Bunu nasıl hallediyoruz?

Birde installerdan update yaparken veya program silerken ERROR package download failed! diyor.Installer kullanarak nasıl program ekliyoruz onuda anlamadım.

Bunlara bana anlatacak arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

nuwanda said:
mokoko said:
bana gelen mesajlarda sadece numara gozukuo gonderen rehberde kayıtlı olsada ismi yazmıo direk numara yazıo bunu nas çözebilirm?

source kısmına niffob.com/triphone.xml ekliorz.

install bolumunde turkce iphone bolumu cıkıo, burdan appSupport programını yukleyince sorunun duzelmesi lazm
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz renk katalim su konuya.

Oncelikle iPhone icin case yapan bir firmanin yeni iPhone'lara hazirladigi case'in fotograflari sizdirildi:

Ayrica Apple`in sitesinde iPhone ile ilgili is icin "istenilen ozelliklerden" biri dikkat cekti. Apple "GPS konusunda uzman" insanlar ariyor :)

"preferred experience[s]"?
"Integration of wireless antenna (GSM, GPS, Wi-Fi) into mechanical enclosures."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Amerika'nın büyük cep telefonu işletmecilerinden AT&T'deki hareketlilik, 3G iPhone'un çıkış tarihini az çok belli etti. Gelen haberlere göre, önceki iPhone ile aynı tarihte ve tam bir yıl sonda çıkması beklenen ürün; tam olarak 29 Haziran'da raflarda olabilecek.

Yenilenmiş iPhone ile, Apple'ın daha saldırgan şekilde piyasaya girmesi bekleniyor. iPhone'da olduğu gibi Avrupa ve diğer pazarlar için de 8-9 ay gibi süreler beklenmeyecek (diye umuyoruz).

SDN - http://shiftdelete.net

Sabırla bekliyorum inşallah garantisizi 1-1.250'yi fln geçmez
Sosyal ağlarda paylaş

Ya telefon bilgisayara bağlı şarj oluyodu, çıkardım konuştum tekrar yerine taktım. Tekrar algıladı ok, sync ediyorum dedi her zamanki gibvi. Sonra alet boşmuş gibi şarkıları yeniden atmaya başladı. Şu anda other kısmında 5.44gb var. Oysa onlar şarkıydı. Bir anda başka bişi oldular şarkıları tekrar aldı. OP kadar program da indirdim restore etmek istemiyorum ne yapmak lazım?

Restore edince crack olayı da gider mi tekrar kırmak gerekir mi makineyi?

Saçma sapan iş ya sinir oldum bi anda durup dururken :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...