Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perfect!!

Nefr

Öne çıkan mesajlar

sevgili sailor, mirage;

şimdi perfection kasan bir çekik açtım ben, bu kardeşimiz üzerinde çalışıyorum şu ara

derdim şu ki, perfectionın luck bonusu olduğuna dair bir rivayet var heryerde, straticste de böyle iddialar var ancak bir başka yerde de bunun disable edildiğini veya bu tarz birşeyler okumuştum, bulamıyorum da şimdi

sizden ricam, codeuna mı bakarsınız dev forumda mı sorarsınız anlamam bu işlerden ama, bu perfection - luck ilişkisini açığa çıkarmanız

nedir perfectionın lucka verdiği bonus, adım adım mı vermektedir, finalde perfectiona ulaşılmışsa mı ancak etkilemektedir, komple vaz mı geçilmiştir bu işten bileyim ona göre kasayım. zira sırf bu luck bonusu olayını okuyunca -1000 lucktan bahsediliyor, ben hayatta kasamam o bonusu verecek sete melee kişi olarak- gaza gelip pvmye çevirdim gül gibi samuraiı, eğer yoksa böyle birşey çok kasmaya gerek yok pvpye dönme hazırlıklarına girişeyim hafiften =P
Sosyal ağlarda paylaş

perfection, 50+ bushido skilliniz varsa, honor ettiğiniz bir yaratığa her başarılı vuruşta kazanılan birşey. yaklaşık 10 başarılı vuruştan sonra perfection kazanıyorsunuz ve 100% dmg bonus alıyo bütün attacklar, ayrıca perfection oside 1000 luck veriyor aktifken.
Sosyal ağlarda paylaş

mobları honorladıgınız zaman her vuruşta %10 kumulatif dmg bonus gelir.
bu bonus misslediğinizde yada honorı bozacak bisi yaptıgınızda (bundan emin deilim ama mesela kaçmak, hareket etmek felan)
bonus gider.
hpsi %90 üstü olan yaratıklara honor yapabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam olay şöyle: Perfection luck bonusu veriyor. Rakibe her vurduğunuzda bushido / 10 perfection kazanıyorsunuz (skill 50'nin üstündeyse). 100 olana kadar bunlar stuck oluyor. Iskaladığınız zaman -25 perfection alıyorsunuz. Savaş sırasında size beneficial bir büyü atıldığında perfection sıfırlanıyor.

Luck bonusu ise rakibi öldürdüğünüz zaman, o an birikmiş olan perfection ile hesaplanıyor. Formül ise

luck bonusu = (perfection kare) / 10

Yani 100 perfection birikmişse 1000 luck bonusu alıyorsunuz gerçekten.

[ Mesaj 09 Eylül 2007, Pazar - 10:47 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...