Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın okula gitmemem lazım İMDAAAAAKKK

Natural

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar çok shit bi durumdayım edebiyat tan konu anlatmam,türkiye fiziki coğarafyasından 6 sayfa özet + 1 sayfa kelime anlamı+SÖZLÜ ,ayrıııccaaa tarihten 14 sayfalık Sözlü...

Diceksiniz hafta sonu çalışsaydın ya eeeee bu sabah haberim olduuu we duyar duymaz hiç abartmıyorum başım döndü yusuuuf yusssuf şeklinde sallanmaya başladım!

peki bu kadar sözlü war ne biliyorum HİÇ BİŞEY!!!

Eğer yarın okula gitmek gibi bi gaflette bulunursam üniversite hayallerime weda etmiş olacağım...

okuldan kaytarmam için bir yöntem recaaa ediyorum...

yöntem geliştirmek için gerekli bilgiler;
-okula servis ile gidiyorum
-sabah beni annem uyandırıyo
-okuldan kaçarsam yada gitmessem veliye weya ewe telefon açılıoyor yadaaa cep telefonuna mesaj çekiliyor!

geliştirmeye çalış tığım yöntemler;

-hasta taklidi yapmak

-apartmanın merdiven lerinden atlamak

lütfen bi kaç yöntem söylerseniz çok minnettar olacağım...

not:şu açtığım topic teki şebekliği nasıl yaptım bilemiyorum ama ne olur yardımcı olun :(:(:(

imdaaaakkk[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 20 October 2003 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 20 October 2003 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 20 October 2003 16:47 tarihinde demiş ki:
Kaçıncı ders sınavlar?[hline]You are all Claustrophobic in your skins.

bu mesajı attığına göre yukarıdaki yazıları hiç okumamışsın![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

annadıım kadarıyla özel bi okulda okuyosun ve haliyle okulunuzda doktor faln var bugn bizm okuldaadamın biri gözüme barnah girdi die kaçtı tek gözüne soğan faln sür ama harbi canın yanar ama gözün de barnah girmiş gibi kızarır sora doktora igder gözüme adaın biri barnah attı çok ağrıo faln dersin izini alırsın falnfilan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 20 October 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
annadıım kadarıyla özel bi okulda okuyosun ve haliyle okulunuzda doktor faln var bugn bizm okuldaadamın biri gözüme barnah girdi die kaçtı tek gözüne soğan faln sür ama harbi canın yanar ama gözün de barnah girmiş gibi kızarır sora doktora igder gözüme adaın biri barnah attı çok ağrıo faln dersin izini alırsın falnfilan

hmm bu fikir ii ama bence daha yaratıcı ol =))
gözüme parmak girdi, pek geçerli bi sebep diil ya =)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani evet edebiyat sözlüsüne girme, mazallah hocana da bu şekilde yarı türkçe yarı ingilizce konuşursun filan... :-P
said:
Natural_Jedi, 20 October 2003 16:46 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar çok shit bi durumdayım edebiyat tan konu anlatmam...
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

size ders programını yaziyim;

edebi metinler
edebimetinler
tarih
tarih
türkiye fiziki coğ
türkiye fiziki coğ
edebiyat

son 4 ders

okula gidersem gözüme parmak girdi falan desem işe yarayacağını zannetmiyorum![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 October 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
Durumu ailene açıkla ve gidersen kötü not alacağını dobra dobra söyle. Eşşeğim ben falan de.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

en son çare onu düşünüyorum eğer söylersem hasta taklidi yapatığımı falan anlarlar...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Eczaneden altın suyu(eskiden vardı böle bi ilaç ona benzer bişide diyebilirsin) yada zehirlenmelerde maddeyi çıkarmak için kullanılıcak bişi iste(Kardeşim bilmediğimiz bişi içti!)
Eczaneden bulamazsan yada vermezse bir bardak suya bolca tuzu doymuş çözelti olana kadar 20C ısıda... ne diom ben be(yarın kimya sınavı olucak bizimde) karıştır ve sabahliyin fondiple kendini biraz zorla en kötü ihtimalle baş parmağını boğazına sok ve sabah kahvaltı ettikden hemen sonra(sabahliyin çok keyifsiz ol ve yüzüne accık pudra sür) tüm gücünle yerlere kus sonra annen doğacan tamam okula gitmicek bişi yok dokundu accık derken"ÖBEAAAAAK" efengi ile gene kus

Kesin yarar:) iyi şanslar[hline]-Hiiiyeaaaytt!! Upuaaah! *Çot*
-Anassmmm ahhww anam anam gözüm
-Pardon aabi..
Sosyal ağlarda paylaş

okulun yakınlarında kırtasiye vesaire gibi bir yer varsa servisçidne servisten inme izni isteyip (fotokopi çektirmek için) okuldan fıyabilirisn. Daha sonra tam okuldan dönüş saatinde eve gidersin problem hallolur. evini ararlarlasada yoklamada hata olmuş. Seni aradılar daha sonra düzelttirdim falan dersin..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 20 October 2003 17:03 tarihinde demiş ki:
Eczaneden altın suyu(eskiden vardı böle bi ilaç ona benzer bişide diyebilirsin) yada zehirlenmelerde maddeyi çıkarmak için kullanılıcak bişi iste(Kardeşim bilmediğimiz bişi içti!)
Eczaneden bulamazsan yada vermezse bir bardak suya bolca tuzu doymuş çözelti olana kadar 20C ısıda... ne diom ben be(yarın kimya sınavı olucak bizimde) karıştır ve sabahliyin fondiple kendini biraz zorla en kötü ihtimalle baş parmağını boğazına sok ve sabah kahvaltı ettikden hemen sonra(sabahliyin çok keyifsiz ol ve yüzüne accık pudra sür) tüm gücünle yerlere kus sonra annen doğacan tamam okula gitmicek bişi yok dokundu accık derken"ÖBEAAAAAK" efengi ile gene kus

Kesin yarar:) iyi şanslar[hline]-Hiiiyeaaaytt!! Upuaaah! *Çot*
-Pardon aabi..

bi bok anladıysam yarın okula gitmek nasip olsun ....[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Hah onuda eklemeliyim altın suyu diye başka bişi içersen çok fena sonuçlanabilir sen en iyisi tuzlu su+eli sokma olayını dene yoksa fena olabilir
Genede acil durumlarda kusma yapcak harici kullanılıcak bi ilaç iste eczaneden zararlı değil dimi felam sor[hline]-Hiiiyeaaaytt!! Upuaaah! *Çot*
-Pardon aabi..
Sosyal ağlarda paylaş

ya servis seni almaya gelince servisçiye babaanneme gitmem gerekli ordan okula geççen dersin çıkıştada beni bekleme tekrar babaanneme gitcem de sonra gez toz hayran kal.
eve gelince bakarsın ortama ailenin haberi varmı yoksa sorun yok varsada ya yoklamada hata olmuş olayına bakarsın
olmadı başka bişi düşünürsün :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar önerileriniz için çok teşşekür ederim ama bana hayal gücünüzü biraz fazla çalıştırıomuşsunuz gibi gelid özellile chemi...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

özellikle baban sürekli "çapkın oğluma da bakın" diyenlerdense kızlarla buluştum falan diyebilirsin. böylece gayet haklı bir sebeple okulu ektiğin için fazla sorun çıkmaz. annen kızacak olsa bile babalar böyle durumlarda ağır basar:)[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...