Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni char acanlar yeni baslayanlar vs...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

tavsiye;

*ao official web sitesinden forumlara gir "engineer guide" diye arat, mutlaka birileri hede yapın hödö yapın diye tecrübe/tavsiye niteliğinde bir yazı yazmıştır, onu okumadan bir dakika bile oyunda kalma bu dakikadan sonra, bot ile saldırı, saldırı sonrası yapılacaklar, taktikler, botlar nasıl heal edilir nasıl güçlendirilir , nasıl kontrol edilir [çoğu engy calm olayını bozmak için elinden geleni yapıyor bilmediği için, petler tıpkı oyunculardaki auto attack gibi kendi başlarına saldırıya geçebiliyorlar], nasıl assist yapılır [bir teamde en önemli şeylerden biri, hele pet/bot kullanıcıları için] gibi şeyleri mutlaka okuyup öğren

*25 e kadar subwayden çıkma [/tell helpbot whereis subway]

*60 a kadar Temple of Three Winds'den çıkma [/tell helpbot whereis temple of three winds]

*55-60 gibi olunca benim engineerla arada sırada takılabilirim senle, mesaj at
Sosyal ağlarda paylaş

evet orada mantık şu
ilerledikçe level atlamak
mantıklısı da bu zaten çünkü kafadan kırmızı olsalardı size ilerleyemezdiniz =)

küçük haritadan takip ederek girmediğiniz odalara girerek ilerseniz mutlaka yeşil ve üstü çıkacak karşınıza, aynı şey temple'da da geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 04 Mart 2003 14:37 tarihinde demiş ki:
evet orada mantık şu
ilerledikçe level atlamak
mantıklısı da bu zaten çünkü kafadan kırmızı olsalardı size ilerleyemezdiniz =)

küçük haritadan takip ederek girmediğiniz odalara girerek ilerseniz mutlaka yeşil ve üstü çıkacak karşınıza, aynı şey temple'da da geçerli

abicim, :) tamam da...
şimdi ben girdim bi team'dik 4 kişilik, neyse.. girdik, ilerledik falan, kral kral gidiyoruz. Sonra bayğaı bi cehenneme gittik.. sonra annem geldi eve, "hadi sana yemek ısmarlıcam dışarda" diye.. direkman, "I gotta go" dedim, geri döneyim dedm, ölü olarak döndüm tabii :) .

ciddende kazık bir dungeon, team olarak girip, team olarak çıkmak gerek.[hline] Luna
..::[Neurotic Warlocks]::..
Sosyal ağlarda paylaş

lol tabi ki öyle olacaktı
team olarak gidebildiğin yerden tek dönebildiğini düşün o zaman?

mantıklıysa eğer o zaman subway olmamış diyelim :p
açık arazi olsa belki de bu dungeon mantığına göre yapılmış bir yer olunca öyle oluyo

aslında kazık olmayabilirmiş, yani daha güvenli bir yer yapabilirlermiş ama asıl amaç burada kısa sürede hızlı level atlamak olduğu için bunu bilerek giriyosun oraya, eğer beni bozuyo bu diyosan solo mission veya team mission da var alternatif ama onlarda adam bulmak daha zor subwaye göre
Sosyal ağlarda paylaş

yeni karakter açanların uğrayacağı yerlerde daha fazla miktarda bulunduğundan bu konu altına yazmak daha doğru olur diye düşündüm...

konu : Purifying Rod

bu hedeyi subwayde veya ToTW [Temple]'da bulmanız mümkün, bir kenara atmayıp veya satmayıp bir yerde biriktirin, çok işe yarayan bir item ve ben bunu bilmediğim için pek dikkat etmedim, siz edin
Sosyal ağlarda paylaş

camp etmekten bahsetmiyorum zaten
o dediklerini de bilmeyen yoktur zaten lol!

ama malesef aynı değil eğer kullandıysan farketmişsindir
süre müre kalmıyo direk sıfırlıyo bu aletler
ve çok pratik, tek kullanımlık olduğu da textinde yazıyor zaten

diğerlerinin bir kısmını oturarak kullanmak zorundasın, yine agro durumunda kullanamadığın var vs vs

kalitesi var kimisi kullansan da çok az etkiliyor

bunlar tek kullanımlık ama büyük iş yapıyor, omnilerin bundan haberi olmadığı belli 8 küsür side bonusa düşmelerinden ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...