Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

insan yeni başlamışsa dotaya kalkıpta "22 kere öldürmüşüm hahaha" mantığını çözemedim o kadar
bizde ergen yaşlarda pc başında çok oyun oynadık ama oyunu bilmeyen adamı 22 kere öldürdük diye sevinmedik. gidip farmlamadık
çok yetolar geldi geçti daha herosunu yürütemeyen bile vardı burda da eğer biz o insanlara bu şekilde davransaydık burası bu kadar eğlenceli bi ortam olmazdı.
HP nin item olduğunu sanan adamlar bile geldi buraya siz ne diyosunuz.
diyeceğim odurki bundan sonra oyunda kimler varsa ona göre seçici olup giricem oyuna.

yeri gelmisken ben de ekleyeyim; zevkine oynanan, herkesin randomladigi oyunda hirs yapip gidip pic herolar almayin. son donemde riki, bone, phantom oyunlardan eksik olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi son zamanlarda anlam veremediğim muhabbetlerden bu da
"pic hero" nedir ya?
o herolar oyuna dahil mi evet.isteyen istediğini seçebiliyor mu evet.bu sebepten ap oynanıyor mu evet.
sürekli sürtüşme,problem çıkara çıkara;hırs ve ego savaşına döndü.yapmayın böyle.üzülüyorum.

-sizi çok seven dişi dota player'ınız alat.
Sosyal ağlarda paylaş

piç hero alan adam "ben dotada yetersizim combata girecek cesaretimde yok ama böyle yavşaklıkla 3-5 adam alırım" diyen adamdır.

olmaz böyle şey.

ben hep random yapıyorum hero öğreniyim diye. Riki gelince repickliyorum kimse üzülmesin diye.

karakterime ters bi hero
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...