Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

bende sevmiyorum karsımda tanıdık olsun veya olmasın oyuna yetemeyince, oyunu ciddiye almayıp, insanın vaktini çalanları,
30 dk 30dk dır, ap oyun sonucta bastan kotu baslayınca biraz uğraşsan düzelir, ha zaten basta beri bilerek yapılan bişey gibi duruyor zaten, bunu da komik olduğu sanılıyor, oyunun yarısını base de ölü geçirdiniz, üstelik de çok eğlendiniz, ne mutlu size.
böyle olcaksa söyleyin, 30 dk saçma sapan bir oyun yerine wepla da 1 saatlik no quiter, no annesiz, no oc oyunlarda şanssımızı deneyelim
bu arada olm zaten bu bizim oyun, sen geliyosun, zorlamı diyenlere slm. bb ve gg
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:
bende sevmiyorum karsımda tanıdık olsun veya olmasın oyuna yetemeyince, oyunu ciddiye almayıp, insanın vaktini çalanları,
30 dk 30dk dır, ap oyun sonucta bastan kotu baslayınca biraz uğraşsan düzelir, ha zaten basta beri bilerek yapılan bişey gibi duruyor zaten, bunu da komik olduğu sanılıyor, oyunun yarısını base de ölü geçirdiniz, üstelik de çok eğlendiniz, ne mutlu size.
böyle olcaksa söyleyin, 30 dk saçma sapan bir oyun yerine wepla da 1 saatlik no quiter, no annesiz, no oc oyunlarda şanssımızı deneyelim
bu arada olm zaten bu bizim oyun, sen geliyosun, zorlamı diyenlere slm. bb ve gg

atsak atilmazsin, satsak satilmazsin.
Sosyal ağlarda paylaş

sizle oynayacagima no oc ne quitter no annesiz dersen bu sifatlar zaten sinirli oyuncuya atfedilmistir. iade-i küfr => celik ayna.

btw, zaten seni seven varsa 2-3 kisi var, dota oyunculari arasinda bizim tayfadan tek kisi yok. sadece forumda aglayip yorma diye aliyoruz adam olmayinca, bunu da anlamadin.
Sosyal ağlarda paylaş

kayıtlara geçsin diye söylüyorum, mesaj editleyince eskisi kalıyor(şikayer durumları için), silindiyse de ban beklerdim neyse

tekrar söylüyorum weplada kurulan oyunların başlıkları, insan olana, no annesiz, no quiter, no nob, no pro, no oc, annesi olan şeklindedir, komik deil mi şimdi bu oyunlara girmek, weplada olunca başka seçenekte yok, doğal olarak alay ediyorum bu oyun isimleriyle, hala üstüne alınıyosan yapcak bişey yok

küfür etcek olsam neden forumda edeyim veya küfür etme ihtiyacı neden duyayım ben derdimi anlatabiliyorum.
1-2 kere istemeden yaptım ama msni tercih ederim illa etceksem, forumda küfür etmenin manası nedir sonra
aslında aklıma bir fikir geldi; neden banlandığını bilmediğim bir kullanıcı gibi fake alırım mesela onla ederim, insanları sinip edip, onları da banlatmaya çalışırım ama yapmıyorum çünkü bu kadar da terbiiyeli biriyim

oyun ekranında, channelda küfürden geçilmiyor zaten ondan sonra da çelik ayna oynuyorsun, komik olmayın, her yazılan cümle küfür içeriyor artık serverda, ister geyik olsun diye edilsin ister gerçek sonuçta güzel bişey deil, ekrana bakıp küfürden başka bişey görmemek

sizin tayfadan banane ben oyun oynuyorum, ayrıca beni seven varsa slm, bende onları seviyorum demek için erken olsa da en azından, bende onlardan hoşlanıyorum diyeyim
foruma yazdıklarıma hala direk cevap alamadım, neyse konusu deil, zaten bişey değişceği yok gerekirse diğer konuda uplarım
beni oynatmanız veya oynatmamanız sorun deil, benden başka oyuncu yoksa getirin, 5 dk daha fazla bekle benle oynama istemiyorsan yani benim derdim mi
bu kadar zorunuza gidiyorsa hamachi iste
kaç ay oldu w3 serverında hala prime time da 1 oyun kurulabiliyor, tayfanıza iyi oyunlar, yer olursa gelirim, siz de atarsınız filan çok zevkli olur
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmsesen ? küfürden geçinmiyor diyorsun da sana ne ? beğenmiyorsan girme arkadaşım.Kendi aramızda gayet güzel eğleniyoruz maksat da zaten eğlenmek askeri disiplin mi olcak serverda? kimsenin şahsına hakaret yok herkes eğleniyo geyik yapıyo bunu anlamayanlar da gelmemekte özgür.

edit:bu serverın amacı dışardan oyuncu toplayıp kitleyi genişletmek değil bu PATİCİK dota server ı dikkatini çektiyse.Ben ilk başladığımda bi bok bilmiyoken 1 allahın kulu bana gelip de of pof demedi hep öğretmeye çalıştılar insan gibi dela olsun ekmek olsun hepsi yani.Başka bi serverda bu ortamı bulabilir misin ? neyse zaten sana bayılan da yok grş kib
Sosyal ağlarda paylaş

farkındaysan bende o serverda oynuyorum
şikayet ediyorum olmam oynadığım yerin daha düzgün olmasını istememle alakalı
küfürder geçilmiyorsa bir sorun vardır, normal deildir, ister geyik için küfür edin ister etmeyin
aynı şeyleri tekrar ettirmeyin
gelirim veya gelmem karışabileceğiniz bişey deil.
dışardan adam toplamak diye bir olay yok, patiye herkes üye olabiliyor di mi, bir kısıtlamamız yok, insan olan herkese bu forum da o server da açık
daha çok kişi olmasının amacı insanların daha rahat oyun kurabilimeleri, +1 için daha az beklemeleri
10 kisi oyun kurar, tayfadan eksik olursa yerine birisi gelir, w3 serveri sadece bundan ibaret deil.
Sosyal ağlarda paylaş

foruma haksız bir durumu yazınca, haklı değilsin diye ağlayan sensin.
istediğiniz gibi oyun kurun o sizin seviyeniz
ben girerim yer yok derseniz çıkarım
istediğiniz gibi cephe alın, oynatmayın zevkli olur, sizin için
düşünsene, seni forumda ağlatmasın diye birini oyuna almıyacaksın, ne hoş
anlamıyorum ki public oyun kurup, ingame herhangi bir sorun yaratmadığım halde giremessin demek nedir
sizin oyununuz, alıp almamak sizin keyfinize, yapışmak ağlamak gibi kelimeleri kullanmak sizin haddinize deil ama
ayrıca o ekmeğe tagladığın oyuna sen nasıl gircen ki, server oto kick yapar seni
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...