Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun sonrası harass topiki[HoN&Dota]

noxite

Öne çıkan mesajlar

videosunu alip koyacam buraya, rakibin base'ine girdim fux stun atti lina ile. stunda durdum bekledim ciktim fuxu biraz kovaladim, oldurdum sonra ciktim baseten. butun bu olaylar sirasindada fountain bana vuruyordu 300-500 diye. tesekkurler bu ani bana yasattigin icin fuxum benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek, artik sana Doner Ekmek diyoruz aga.

Efenim simdi bu adam, dakka 30 falan gibi bizim takim ezilirkene Griz'in cikmasi ve 4 kisi kalmamiz uzerine rmk yapmamizi soyledi. Ben de dedim ki "doner bu oyun", Ekmek buna burada soylemek istemeyecegim bir sekilde cevap verdi, agzi da bozuk zaten.

Neyse efendim, baslarda 4, sonra Tunca'nin yemege gitmesiyle 3 kisi, karsimizdaki 5 kisiyi oyle bir silktik ki, akil mantik almaz, adamlarin fountaindan su falan ictik en son. Aah Ekmek ah. Replayi acip gerekli ss leri alicam yarin canim benim.

Daima senin olan,
Penth
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun bitince çaldırın dedim , gittim tv izledim kimse aramadı . Dedim adamlara bak unutmuşlar , bu arada ts serverındaydım dinliyordum herifleri sıkıntıdan , sesi mütlediydim . Geldim bi anmüt ettim , Azmo malı kıkır kıkır gülüyor . Ben de başladım gülmeye , uykunun etkisiyle falan heralde , zor durdum ama çoktan kapamıştım yani Ts'yi , anlamadım .
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...