Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kolay, saçma bir download edememe problemi

Etos

Öne çıkan mesajlar

Tamam salak olabilirim önceden söyleyeyim =) Şimdi link almadan nasıl download edicem bilemiyorum. Mesela aşağıdaki dosyayı indirmek istiyorum:
http://criminal2.hypermart.net/odxx.cpp

explorer adres bölümüne yazınca saçma bir şekilde açılıyor, nasıl bilgisayara indiricem çözemedim. Lütfen acilen yardım, şimdiden teşekkürler =)
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle bu konuyu internet bölümüne açabilirsin :-) Çözüm olarak da DAP gibi bir program kullanıp orada url girilen yere istediğin adresi girersin, o adresi direkt dl eder.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

bir rar dosyası indircektim.
yeni pencerede açtım..
3 tane aynı anda..
2si downloada başladı.. Normalda internet explorer 2 tane download ettiğinden 3.sünü etmedi..
zaten bir tek o downloadin explorer penceresi açık kaldı..

internet explorer'da stopa bastım..
diğer downloadlar bitince adres yazısını seçtim entera bastım..

download penceresi açılması yerine explorer sayfasında garip gurup yazılar çıktı (sanırım ASCII)
ben de yazıyı (linki) kopyaladım, yeni explorerda c/p yaptım entera bastım..
otomatik downloada başladı..

eğer gene olmassa, linki copyle,
getright aç, orda menülerde url girmen için seçenek var, oraya paste'le..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

notepad i aç
hede
yaz kaydederken tüm dosyaları seç ve htm dosyası olarak kaydet.
dosyayı aç, hede linkine sağ tıkla ve save as yap.[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[ oh my gooood, oh my goooooood.... ]
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...