Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yanında kalabileceğim bayan aranıyor. tam bir hanzoyum.

beybin

Öne çıkan mesajlar

said:
selam bayan arkadaşlar ben mehmet 20 yaşındayım şehir farketmez ev arıyorum :) baba parası yiyorum şehir şehir geziyorum bir sene kalacagım bi yer arıyorum üniversite 2 den terkettim sarmadı kalacagım maceraya düşkün bayan arkadaşlar arıyorum üniversitede okuyorlarsa daha iyi olur bayan sayısı farketmez ücün beşin lafını yapmam :) maddi durumumda yeterince iyi o yüzden miktar yazmıyorum. ..

Ahahaha süper!
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar se'gili bayan paticik kullanıcıları.

istanbulda evinde kısa bir süre ikamet edeceğim birini arıyorum. bizim ev badan boya tadilat falan derken tinerci yuvası oluverdi. sabah uyandığımda yüzümü yıkamaya gittim tuvalete bir de bakayım ne! aynadaki yansımama selpak mendil satmaya çalışıyorum "allsaaana be abüüv!" diye

her neyse.. 21yaşında, hoş sohbetim, şu aralar az biraz tiner koksam dahi pek bi temizim. entelektüelim.. geceleri marcel proust'tan veya albert camu ve varolşçuluk hakkında konuşabileceğimiz gibi marquis de sade'den alıntılar yapıp eyleme de dökebiliriz. bütün bayan kullanıcılara selam olsun. bana ulaşmak içn yanlış[email protected] a mail atmanız yeterli

hilmi ergüven.
________

gibi salakça bişiyi de paticik için ben uydurabilirim.. falan ve filan ve yalan ve dolan ve faso ve fiso.. elbette yukarıda yazan bilgiler tamamen sıkıştır ve isimler uydurmadır evimde de tadilat falan yoktur..

[ Mesaj 02 Eylül 2007, Pazar - 19:52 tarihinde, dasaaa tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...