Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Downfall - 2v2 Rank 1

Xhunarion

Öne çıkan mesajlar

Mage in tek bi şansı var iste.Genelde mace spec full combat ya da combat prep bi rg bulucak yardıracak ki gercekten potansiyelleri var.Tabi bu mage in 2v2 de cok iyi class olmasından degil rg un stun ve root abilityleri ile mage e cast etme ve burst dmg cıkarma imkanı saglamasından ileri geliyor.Mage i baska bi classla hayal edemiyorum.Lockla falan giriyolar da onun belli bi sınırı var...Mage olsam 3v3 5v5 abanırım canavar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya karakterinin hakkını veren bi frostmage in rogue ya ölmesini dusunemıorm cidden :) fireın ırzına geçer rogue o ayrı :D

dedıgın gibi cd lerede bakar tabi healer yattıktan sonra kalan cd ler onemli ama mage zaten coldsnap i son kalan elemana saklar genellikle ki coldsnap de yeter 1v1 de rogue yu almaya.

ayrıca bana gore ve cyclone da gordugum kadarıyla magerogue en ii combo mage icin.healer falan frosta gore diil cunku uzun surelı abartı bı nuke yapamıo yani cc ye abanmis bi mage(ki 3v3 ve 5v5 icinde hep o sekilde oluo).lock/spriest mage de bana gore bi yere kadar..en iisi roguemage ve cidden iyi is goturuodu bu sezon ortasına kadar cyclone da top10 da 3 tane roguemage vardi flaan.bizde 2250 yapmistik ama sora druidwarrior druidrogue tureyince kuruduk kaldik bise yapamaz olduk :)

edit : yaw lock u mage anlamisim kusura bakma ona gore yazdim lol..aslında ayni seyden bahsedioruz :) yokyok sole top 10 20 den bahsedersek eger o skillerdeki roguelar genelde locklari alir catir catir tabiki cd ye bakar ilk healeri yatirana nasi yatirdigina bakar ama lockun bi ustunlugu yok rogue ya karsi bence

edit 2 : ayrica lockdruid combosundan bahsetmiyorum ben.nihlathak in savundugu seyden bahsettim.mesela adamlar pala lock girio druidrogue gelirse sanmiorm cok kolay alcaklarını yada zorlanmıycaklarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid warrior mage olmaz bence:) druid warrior'ın olayı combatı uzatip druidin mana avantajı ve warrior'ın sürekli sabit dps ile oyunu kazanmak. Bu noktada warlock bitmiyen manası ile mage'den oldukca avantajlı.
Mage için önerim olan takim rogue/priest/mage'dir. Yeni bufflar ile tekrar çok güçlendi bu takim. Pi'li mage frostboltlari 1900 civari hit vuruyor. Rogue 2ar hemo dps zaten çok fazla. Priestde artik PS'yi herkese atabiliyor bu nuke alan target için çok büyük bir avantaj.
Sosyal ağlarda paylaş

rogue priest mage cok iidir evet eskidende iiydi simdide iyi.ole bi takimim vardi adam migrate falan etmisti dagilmisti

ama druid warrior mage yada druid rogue mage de cok guzel is yapio kitingi iyi olan bi druid olursa..ondada bi ara iyi gitmistik sora yalan olmustu takim

warlock mage den tabiki daha faydali olur 3v3 de bu takimlarda ama ben mage im :P

edit : druid ya her cumlede druid kullanmaktan sıkıldım ve istemiorm artik :P
Sosyal ağlarda paylaş

plague said:
Druid warrior mage olmaz bence:) druid warrior'ın olayı combatı uzatip druidin mana avantajı ve warrior'ın sürekli sabit dps ile oyunu kazanmak. Bu noktada warlock bitmiyen manası ile mage'den oldukca avantajlı.
Mage için önerim olan takim rogue/priest/mage'dir. Yeni bufflar ile tekrar çok güçlendi bu takim. Pi'li mage frostboltlari 1900 civari hit vuruyor. Rogue 2ar hemo dps zaten çok fazla. Priestde artik PS'yi herkese atabiliyor bu nuke alan target için çok büyük bir avantaj.

PS kullanan priest kaldı mı ya, 28/33 herkes şu zamanlar. En azından öyleydi 2 hafta öncesine kadar, sanmıyorum PS i alacak insan kaldığını. Ne bilim, 5v5 dışında tabi. 5v5 de out last takımlarda mana burn priestler kullanabilir aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...