Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mirage Market Açıldı!

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Uzun süredir bir market açmayı planlıyordum. Sonunda açtım. Epeydir farkettim ki kimse vendor'larını yenilemiyor, kimse aradığını kolay kolay bulamıyor. Amacım her türlü vendor'u bir çatı altında toplamak.

Ne yazik ki crafter karakterim olmadığı için scribe hariç crafter vendorları koyamadım. Ama birer tailor, blacksmith ve alchemist için tezgah hazırladım. İsteyene ücretsiz olarak vereceğim tezgahları. Detaylar yazının devamında.

Bulunacak vendorlar:
Luck
Silah
Zırh
Takı
Scribe (IrmaDufus :D)
Alchemist
Blacksmith
Tailor

Bunlar dışında istediğiniz vendor varsa tekliflere açığım.

IrmaDufus'u da taşıdım buraya. Artık Brit köprünün altındaki eski evde artık satış yapmayacağım. O vendor'da markete rune bulabilirsiniz ama.

Marketin yeri:
Yew Moongate'in hemen sağında marketimiz. Marketin resmi ve yeri için:

[spo][/spo]

Crafter tezgahları:

Evet dediğim gibi, birer blacksmith, tailor ve alchemist tezgahını ücretsiz olarak isteyene vereceğim. Sadece bir iki ricam var:

- Vendor'lar düzenli olarak yenilensin.
- Setler içinde exceptional olmayan parçalar olmasın. Öyle parçalar varsa da fiyat farkedilecek şekilde ucuzlatılsın ve belirtilsin exceptional olmayan parça olduğu.
- Tailor ve BS arkadaşlar mümkünse GM arms lore sahibi olsun yada kısa sürede yapsın.

--

Param yetmediği için bina yarım kaldı. Ama market için planladığım en alt katı Sacros saolsun döşeyebildim. Teşekkürler Sacros tekrar. Çok param olmadığı için bütün item'larımı koyamadım vendor'lara. Çok para istiyorlar sonra vendor'lar. Para buldukça item'ları iyice dolduracağım.

Not: Luck, Silah, Zırh ve Takı vendorlarındaki item'ları kendim tamer'ım ile çıkarttım. Ve düşen item'ları eleyerek belli seviyenin üstündeki şeyleri koydum sadece. Çok düşük seviye item yok pek. Daha çok iyi item'lar var ama dediğim gibi param olmadığı için koyamıyorum vendorlara şimdilik. İlerde güncellerim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Haydi gençler alışverişe!

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 11:57 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys
29 Ağustos 2007, Çarşamba demişki:

biraz aşşağısına ben de dükkan açıcam mirage dükkan dan çalınanlar die.

yapacağım dedim yaptım. insan sözünün eri olmaya dursun

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 15:20 tarihinde, Voys tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam paris onları ayırdım size. Aynı anda oyunda olduğumuz bi an ayarlarım. Oyun chat'ine giriyorum oyundaysam. Ordan konuşuruz.

Edit: Bu vendorlar lazım sadece.

Blacksmith
Carpenter
Tinker
Bowcraft
Alchemist

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 20:21 tarihinde, Mirage tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...