Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür, turkish titan

Solonor

Öne çıkan mesajlar

abi hakanı şu anda hiç izlememiş sadece eski galatasaraydayken maçlarını izleyenler veya sadece istatistiklerini okuyanlar bu yazıya hak verirler.
haksızmıyım.

hakanın hayatındaki en büyük hata italyaya gitmesidir.torino veya inter yerine ingilteredeki herhangi bi takıma gitseydi şimdi dünya yıldızıydı.ama salak o ayrı bi konu.[hline]Mazhar Alanson-Cem Yılmaz:
Bir zamanlar fırtınalar estirirdim
Sosyal ağlarda paylaş

meph yapma ya...
Hakan bi kere milli formayı haketmiyor orası kesin.
oynar ama artık oda 75 den sonraki oyuncular sınıfına girer artık.
Gs de çok rahat oynar o adam zaten gs doğru dürüst pozisyonu olmuyor.
Ama beşiktaş ta fb de ve milli takımda oynayacak düzeyde bir oyuncu değil artık.
Ama yaptıklarıda tabiki tartışılmaz.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 18 October 2003 23:42 tarihinde demiş ki:
Ama artık şu patilerinide milli takımdan çekse iyi olucak.
Şenol artık tuncay ı görmeli[hline]bla bla bla ...

Bence yanlış düşünüyosun.Ne zaman Hakan Şükür kötü oynadıda onun yanındaki çok iyi oynadı ve maçı Hakan yüzünden kaybettik.Bence forvetimiz Hakan ve İlhan veya Tuncay olmalıki bence Tuncay forvetin hemen arkasında daha iyi oynuyor.İngiltere maçında Hakan'a top mu geldi yani yanlışsam düzeltim lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray zaten 2. lig takımı o yüzden galatasarayda oynar ama beşiktaş ve fenerbahçe de oynayamaz dimi ?

oynayamaz o dediğin takımlarda çünkü bazı oyuncularda ruh vardır, yürek bağlılığı vardır

bülent, ergün, hakan şükür, suat kaya... aha bu oyuncular bitek galatasarayda performanslarını normalin üstüne çıkarabilir/di

hakan şükür'den geçmiştir, başarılı 1-2 sezon daha geçirir ama galatasaray'da o ayrı konu, milli takımda oynamamalı oda bir diğer konu[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...