Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prostat Ameliyatında Green Light yapan doktor??

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

babo o film yeşil yoldu be
bu yeşil ışık başka galba yeni bişimiymiş neymiş

Green light ne babo açıklayıver belki anlarız bi yardımımz dokunur şu seks garantili prostat ameliyatı olayımı yoksa geçenlerde biyerde okumuştum?[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar hala surda söyle sorular sormamak gerektiğini anlamadınız mı? yani biz ne söyleyebiliriz ki size? prostat ameliyatı olmuş kaç kişi var aramızda? bi tane semi-doctorumuz var o kadar.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 19 October 2003 00:57 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar hala surda söyle sorular sormamak gerektiğini anlamadınız mı? yani biz ne söyleyebiliriz ki size? prostat ameliyatı olmuş kaç kişi var aramızda? bi tane semi-doctorumuz var o kadar.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!

20000 üyenin 10000 ini fake saysak bile böyle bi yerde bu konuyu bilen biri çıkabilir.Nitekim ben burda doktor tanıyan var mı diye sormuşum.Yani sen bilmiyorsun o bilmiyor öbürü biliyor olabilir.[hline]Çağrı mı?ödev mi? Çağrı mı? ödev mi?ça...ça...ğrı....mı.....ö....de...BÖHÜHÜHÜ
Her şey daha güzel forumlar için...
.:LevieMaxilackOnline:.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktorum..Radyoloğum ,ürolog değilim,ama tıp hayatım boyunca böyle bir yöntem ne duydum ne gördüm..Kaldı ki prostatektomi hakkında hatırı sayılır kültürüm de vardır..

Şayet bu yöntemi nerden duyduğunu söylersen ürolog arkadaşlara bir sorabilirim.. 'green light' dediğin olayı filmde vesairedemi gördün yoksa birinde 'green light prostatektomi' diye birşey mi duydun..Bu tip bir bilgi verirsen yardımcı olabilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda Halim Hattat denen bir adam (yeni öğrendik) gerçekleştirmiş olayı ama şu anda hiç bi şekilde ulaşamıyoruz adama.yani ne numarası var ne maili[hline]Çağrı mı?ödev mi? Çağrı mı? ödev mi?ça...ça...ğrı....mı.....ö....de...BÖHÜHÜHÜ
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce buldu babam. yardım olanlara teşekkür ederim. köstek olanlaraysa buranın bi forum olduğunu hatırlatayım.
Hattat Hastanesi[hline]Çağrı mı?ödev mi? Çağrı mı? ödev mi?ça...ça...ğrı....mı.....ö....de...BÖHÜHÜHÜ

[Bu mesaj LevieMaxilack tarafından 19 October 2003 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...