Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yarın gelen var mı?

valve

Öne çıkan mesajlar

iğrenç bi maçtı. kapalı tarafındaki yan hakem maçı katletti. maça sergen yerine ahmed hassan la başlanması hataydı bence. serdar a gösterilen kırmızı kart çok boktandı. diyarbakır çok çirkef olmuş çok sert oynadılar, tümer sakatlanarak oyundan çıktı. her pozisyonda kalesinden koşarak hakeme itiraz etmeye giden şenolunda .... neyse

bu sezon ilk kez maça gidiyorum. inönü nün o eski havası kalmamış. kapalıyı mahfetmişler. loca yetmiyormuş gibi tribünün kalan kısmının yarısınıda numaralı yapmışlar, iğrenç bi ortama dönmüş yani.

[Bu mesaj Castigater tarafından 18 October 2003 22:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Bilgili 3-5 kuruş daha kazanmak için bigün bizide satarsa hiç şaşırmam beklerim bu adamdan.

Beşiktaş kötü oynadı.İbrahim olmayınca olmuyor.
Şu varki Beşiktaş gerçekten bir takım.
Bazıları diyordu zago ronaldosuz oynıyamaz
Beşiktaş sergen olmayıncada ibo olmayıncada zago ronaldo olmayıncada pancu olmayıncada yapamıyor zorlanıyor.
Takımdan bir dişli çıkınca çark zor dönüyor.
Bülent Demirlenk maçı yardımcısıyla birlikte showa dönüştürdü.
Diyarbakır ın bir bloğuda görmezden gelinde bu 3. oldu !
Serdar boşuna kırmızı kart gördü.Faul dü ama sarı kart görmemeliydi.Çıkarkende iyi yaptı helal olsun serdarıma.
Son dklarda maç gitti dedim ama defans sağlam.
Bjk defansı emreyle birlikte süper oldu.

Ayrıca şenol da herhalde bülent abisine özenmiş eldivenini unutan (bu maça çıkarken şortu unutmak gibi bişeydir.)şebelek kaleci penaltı itirazı için üşenmedi 90m koştu.
Bülent le bunu hipodroma koyucaksın kenarada tavşan niyetine manken hakem koyucaksın koşturucak bunlar boyuna.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

bjk nin 2 3 pozisynu vardı aslında ama fazla üzerine gidemedik rakibin genelde sağdan soldan ortalayıp cılız ataklar yaptık. golü serbest vuruştan tümer attı zaten. onun dışında zago 2 tane karşı karşıya kaçırdı. sinanın 1 topu direkten döndü pancu da şenol un önde olduğunu gördüğü halde ortasahadan şut çekmeyip cezasahasına kadar top sürdü sonrada kaptırdı...
Sosyal ağlarda paylaş

ben asıl sergen e koptum :) 2. yarıda kapalının ordaki yan çizgide (diyarbakır yarı sahasında) sergen serbest vuruş kullanacak, okan gene atmıştı kendisini yere neyse işte top sergen in 2 metre sağında çizgi ile maraton pistinin arasında ufak çim alanda duruyor (sahanın dışında yani) top toplayıcıda orda değildi sergen topa bakıyor top sergene sahadaki diğer 21 futbolcuda sergen topu alsın da oyun başlasın diye beklio arkadan bi diyarbakırlı futbolcu gitti topu sergenin ayağının önüne koydu ahahah sergen 2 metre bile koşmuyor, dışardaki topu almak için bile olsa :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...