Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şanssızlık

Apache

Öne çıkan mesajlar

Dün sabah uyandığım tastamam bir insandım,ancak olacaklardan haberim yoktu.Kahvaltı için tabağı indirirken tabağın dolabının altı kırıldı elimi kolumu kesti.Neyse babam doktor pansuman falan yaptı,elimi sargıladık gittim okula.Öğle tatili oldu sınıfta oturuyoruz,birden müdür yardımcısının sesi geldi arkadaşla koşmaya başladık koşarken birden ayağım yan geldi ÇAAT..... yerdeyim.Ayağımda feci bir sızı ayağımı açtım yeni bir ayak çıkmış gibi bir şiş.Neyse annem geldi yolda hastaneye giderken(babam doktor) babamı arayayım dedim,baba nasılsın,iyiym faslını geçtikten sonra,'nerdesin' dedim 'hastahanedeyim' dedi.bende 'iyi bende hastahanenin bahçesindeyim' deyince ufak çaplı bir şok yaşadı sanırım.Ayağıma baktılar falan lif yırtılmış,başımı çarpmışım,kolum dönmüş ufak çaplı ödem olmuş.Alçı için oturuyorum yanımda oturan kadın elime baktı 'oo geçmiş olsun evladım' dedi.'Sağol teyze' dedim.Sonra ayağıma baktı kocaman bir şiş 'ooo tekrar geçmiş olsun evladım' dedi.Sonra arkasına döndü bana.
Neyse gittik alçıcıya elime baktı,başıma falan durdu durdu 'sen yavaş yavaş göçmeye başlamışın dünyadan' dedi bir dehşete düştüm. :P
Eve bir geldim oturdum,sabah sapsağlandım akşam bu kadar acı içinde olmam hayretten hayrete soktu beni. ahh ayaam
Sosyal ağlarda paylaş

Çok geçmiş olsn kolumu kırdığım o akşam geldi aklıma
Ayağımda bir darbe dawul gibi bir şiş
Kolumda bir kırık =((

Geçmiş olsn tekrar.. Hep şu psikopat hocalar yüzünden

Ya pardon müdür yardımcısının sesi gelince nie koşmaya başladınız ? =)[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 18 October 2003 16:10 tarihinde demiş ki:

Ya pardon müdür yardımcısının sesi gelince nie koşmaya başladınız ? =)[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567

O ses-i mükedderisi sen duysan sende kaçardın emin ol :)
şaka bi yana adam şaka mahiyetine bayağı bir dövüyor,sakınılması gereken biri yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
geçmiş olsun
bende stajdayken(3-4 hafta once) 35 kg lik motoru alt kata indirem dedim merdivenden adım attım sağ diz yan tarafından bi ses geldi böle kıkırdaktan ayak boşa bastı neyse düşmedim ama dize bişiler oldu
geçer falan diye gitmedim doktora aksam buz koydum vsvs sonra baktım hala geçmiyo bugün kadıköy vatan a gittim
doktor falan tanıdık menisküs yırtılması olabilir mr cektirmen lzm dedi
ok eyvallah dedim geldim eve simdi haftaya alman hastanesinde bi mr cektiricem bide bjk nin futbolcuları falan kontrolden geçiren ameliyat eden hoca aziz altufan var alman da ona görüncem artık :)
mr da belli olucak ne oldugu ama benimde tahminim menisküs yırtılması oldu
tabiri caizse sıctım yane sahalardan 3-4 ay uzak kalırım artık :)
paticik geleneksel halı saha maçı ver. 10 a falan yetişirim işallah :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eklem incilemeleri çok kötü birşey nezaman geçiceği belli olmuyor ve tamda geçmiyor benim sol dizim ters dönmüşdü tekme yiyince hala etkileri duruyor 4 yıl geçti..[hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım
<<<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...