Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1408

NexcaT

Öne çıkan mesajlar

Kanımca hikayeye yapılan değişiklikler içine etmiş. Çok iyi bir film değildi ama korkutan yerleri de gerçekten vardı. O odadan çıkamama hissiniiyi vermiş ama daha iyi verebilirmiş. Gereksiz sıkıcı ve uzundu başı. Ayrıca sondaki duble süpriz son hikayeyle alakasız, gereksiz ve saçmaydı..

Ama gidilir izlenilir, korku filmi işte eğlenceli :)
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]dün izledim ve gayet sevdim. zaten kısıtlı mekanlarda geçen filmleri oldum olası sevmişimdir.belki mekan sınırlıydı ama hayalgücü sınırsızdı, bunun yanına güzel oyunculuk da eklenince tadından yenmez oldu film benim için.bi de filmin sonuna traş diyenleri anlamıyorum, oda samuel amcanın da dediği gibi "evil" bi oda. yani orda olan biteni kafasında kurmuyo adamımız veya alkolün etkisi değil o. bildiğin şeytan kaçmış odaya lakin adamımız zekasını konuşturuyo işte. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayesini okudun mu yoksa filmi izleyerek mi konuşuyorsun?
Maalesef Shining, The Green Mile ve belki biraz da Dreamcatcher hariç hiçbir hikayesini gerçekten iyi yönetmenler çekmediğinden filmlkeri güzel olmamıştır. Oysa gayet iyi bir yazardır ve işini bilir. Adam gibi yönetmenler çekse her öyküsünden kral film çıkar ama..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sana sordum. Filmin hikayeyle uzaktan akrabalığı var sadece kuzen gibi. Adamın kızı yok hikayede. Ölmüş abisi var falan,
o salak son yok. Alakasız olmuş yani baya. Stephen Kingin birçok öyküsünü ve kitabını okudum ve adama o kadar ağır eleştirilerde bulunman ve bunu okumadan yapman bana yanlış geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

farkı

[spo] Adam ölmüo ama genede kızın sesini duyuyo recorderdan. Başka bi yerden okuduğum kadarıyla da bi sırıtış atıo karısı sesi duyduktan sora ben dikkat etmedim ama o sırıtış laptopla karısıyla konuşurken araya girip en son sırıtan kendiyle aynıymış. Yani kurtulan o olmaya bilir demiş =) [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...