Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection

zarek

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
psix var güzel pingler 50 80 dolaşıyor.
samimi ortam zamanla herkes birbirini tanıyor.genellikle custom map
AbleNS berbat bir ortam oyunu bilmeyenin kendini oyunu bildiğini sandıgı tek mekân custom map cok cok nadir
Nsstats.corona pingler fırlayabiliyor bazen ayrıca o kadar cok plugin varki oyundan soğutuyor.
born2battle loss oldugu için giremedim böylece yorum yapamıcam ...
favorim Psix
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:
NS oynamak için Steam ( dolayısıyla orjinal HL1 ) şart yoksa hiç umutlanma.

Ayrıca yakın zamanda NS2 ( NS - Source ) çıkıcak yani HL1 degilde HL2-Source alsan daha iyi etmiş olursun :)

duyduğuma göre kendileri ayrı yapacakmış yani hl-2 modu değil
onun icin gerek yok almasına.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet $20 a Source motoru uzerinde standalone olucak ve Steam uzerinden satılacak. Sitedeki artworkler felan cok çarpıcı gorunuyor şahsen bana, zaten ilk çıktığı günde almayı düşünüyorum. Tahminimce NS 1'nin ilk çıktığı zamanki populeritesini tekrar yakalayacaktır. ( WON kapanmasa belki hala aynı populeritesini koruyabilirdi. :) )
Sosyal ağlarda paylaş

nedense source motorlu oyunları bir türlü sevemedim, 25-30* fps den olsa gerek...
Valve'a mail atıyorum custom config ayarlari koysun , konsoldan yazdığım zaman bilgisayar cıldırıyor oyunu kapatıyor.

*çok ilginçtirki configürasyonu en üst seviye getirdiğimde 25-30+2xAA en düşüktedede 25-30 sanirim ekran kartımın zorlandıgı bir shader mı desem ne bilim bole bişi var heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...