Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mafia 2

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Konsol'da kötü diyorlar ya, PC'de çok güzelmiş ama yeni PC alamicam. Lütfen ps3'te de iyi olsun yani ayıptır, canavar gibi sistem var yapsınlar güzelce :(

PC oyunculuğu ölürse zaten insanlar "eeeeh yeter lan al ekran kartını bi tarafına sok her oyun için yeni donanım mı alcam ulan" derlerse ölecek
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunları dışardan ucuza getiren bi yer var, ordan aldım PS3 için işte. İngiltere'den gelmiş olmalı BLES kodlu çünkü, UK PSN store'dan DLC indiriyor falan.

Bu arada oyunun notları genel olarak 75-80 arasında değişiyor. Metacritic'te öyle yani 3 platform için de. Gerçekten kötü mü oyun ya? Daha başlayamadım da verdiğim paraya yazık olmasın yani, onu geçtimyıllarca bekledik, beklediğimize değmiştir umarım
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. Özellikle italyanca da çalıştığınız zamana denk gelirse süper oluyor =)

Ya benim oyunda ilginç bir olay var. Oyuna başlıyorum şu anneyle konuştuktan sonra Joe'nun yerine gitmek için dışarı çıktığımızda bir adamla kavga ediyoruz ya. Adama vuruyorum daha sonra bana bi yumruk atıyor bir daha kalkamıyorum. Ne saçma bişey ya ? =)

birde oyuna başladım nedense hep sisli puslu bi görüntü var anlam veremedim buna oyundan çıkınca da ekranın brightness'ı da çok düşük oluyor restart atmam gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ilk oyunu oynamadımda acaba acıktığında falan mı ekran böyle oluyor. Çünkü bira içtim düzeldi görüntü sonra yine bu hale geldi. Daha sonra zaten gittikçe kötüleşiyor iyice siyah beyaz oluyor.

Ayrıca oyunu hardta açtım. Bi yumruk yiyorum yada arabayı çarpıyorum you have been killed diyor =)

Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

ya ben ilk oyunu oynamadımda acaba acıktığında falan mı ekran böyle oluyor. Çünkü bira içtim düzeldi görüntü sonra yine bu hale geldi. Daha sonra zaten gittikçe kötüleşiyor iyice siyah beyaz oluyor.

Ayrıca oyunu hardta açtım. Bi yumruk yiyorum yada arabayı çarpıyorum you have been killed diyor =)

çünkü skidrow crackinin getirisi olan health bug'ı var oyunda,dikkat ettiysen durduk yere sürekli hp'in azalıyor , 1'e gelene kadar da azalmaya devam ediyor. o siyah beyaz efekti de ölmeye yakın oldugunun göstergesi,kalp atışlarından da anlayacağın üzere :p o crack sorunlu,çinlilerin crackini yaparsan sorun düzelir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...