Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mafia 2

Masticore

Öne çıkan mesajlar

bu dlc muhabbetleri nedir şimdi oyunu bitirdikten sonra extradan oyuna görevler falan mı geliyor ne oluyo yani? satın mı alınıyo bunlar?
edit: jimis vendetta zigası steamden 10 dolara satılıyomuş..
bu ne abi oyuna para ver bi de bittikten sonra devam etmek için para vermeye devam et..çok ezik bence
Sosyal ağlarda paylaş

made man die dlc var onda görev yoktu bunda olcakmış galiba.
@xonecide
abi oyunda engel yok zaten :) 10 saatte bitiyo oyun. oyun zevkli değil demiyorum da sanki eksik gibi.

misal

hapse girdik aksiyon olacak sandım yumzuklaşma dışında bişi yok gel şunu bi döv hadi bide bunu döv bu kadar.hapis kısmına eklemeler yapılabilirdi ama korkum odur ki "hapisane anıları" die dlc çıkarabilir bunnar :D

araba süren adamların tepkileri cidden tuhaf. bi görevde bi arabayı takip ediyorum araba başka bi arabaya çarptı 2 side birbirlerine takıldılar öle kaldılar yanından geçmeye filan çalışmadılar yani.sonra görev fail oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Chapter 15

Abi deliricem joe ile kaçmamız gereken inşaatta alayını temizliyorum tek başıma ama bu joe denen zibidi yukarda takılı kalıyor.

Kaç kere chaptera res attım artık sıktı para topla tekrar git oraya bilmemne yapmak. Birileri diyor ki lua commandı varmış joeyu yanına teleport etmek için ya da başka bir çözümü olan var mı? yardım edin pls

Sosyal ağlarda paylaş

benim çözümü dene

spoilere koyalım da aman
şimdi en alta geldiğinde bi adam teslim oluyo ne öldürebilion ne gçebilion joe nin gelip o adamı öldürmesi lazım peki nolcak. adamın arkasında bi koridor gibi bi yer var ordan devam et gitmeye .yani uzaklaş adamdan sonra joe nin sesini duyuyosun adama bağırıyor koş geri dön joe ışınlanmış oluyo aşağı.ben ilk denememde nolcak lan joe inmiyo dolaşım bari derken oldu olay

Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:

şuda verildimi bilmiyorum ama bulunsun.

http://www.youtube.com/watch?v=OiAojuTxJ6k

vay anasını ya..

abi bu sahneyi tekrar görünce tüylerim baya bi diken diken oldu ya. yani sen git o kadar oyna, sonra mafia 1'deki karakterimizi öldüren adamları aslında mafia 2'de oynadığımızı öğren. vallahi çok hoşuma gitti şu olay.

Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca son tahlili de yapayım madem bitirdim, hikaye hoş -ilk oyun kadar değil- ama sonuna da haksızlık etmişsiniz bence;

ucu açık falan değil abi, joe öldürülüyor, vito hayatını kurtarıyor. "anlaşmamızda joe yoktu" dedi eleman, anlaşma neydi; patronu öldür, hayatın kurtulsun. hikayenin devamı falan yok aynen 1. oyundaki karakterin isim değiştirip mr angelo olduğu gibi birşey olmuştur. gayet dramatik bir son bence.

ama oyunun kıl yanı, ilk oyunu tekrar tekrar oynayabilirsin de, bunun o hapishane bölümlerini falan baştan oynamaya katlanabileceğimi hiç sanmıyorum. ilk oynayışta güzel geliyor, böyle ayrıntılarını görüyorsun hikayenin falan ama 2. sefer ı ıh.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yazlıktan dönüşümü yaptım bende, yaz boyunca şipariş ettiğim ve evde yatmakta olan oyunlardan da mafia 2'yi direk taktım ps3'e başladım. Yalnız beni tatmin etmedi :(

Kötü :(

-Çok hızlı başlıyorsun, ne bilim direk silahla çatışmalara giriyorsun, direk büyük işlerden başlıyorsun. Mafia 1 öylemiydi.

- Başlangıçtaki Sicilya bölümü biraz saçma geldi, ileride birşey çıkacaktır eminim bağlantılı ama şimdilik ne bilim, soru işareti sadece asdf

- Grafikler ps3, hatta xbox standartlarına göre bile çok düşük, pixelleri sayabiliyorum TV ekranının dibine girince ... Yaktın bizi Nvidia,

İlk oyundan hatırlama

Bu karşımıza çıkan Guisseppe, ilk oyunda böyle bir malikaneye girip evrak çaldığımız bölümde bize yardım eden lockpick eleman değil mi?

yani böyle nasıl desem, ilk oyun tam bir mafya işiydi ama ikinci oyun daha çok Scarface'imsi olmuş. Neyse daha Chapter 4'deyim ama sadfsda oynayayım haid
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...