Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

What feeling do you represent? / Quiz

Magic

Öne çıkan mesajlar

said:
dom, 14 October 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Ben yanlış testi mi yaptım acaba?

You are a denyo( `denilo`, a chinese word,meaning unstable and out of balance). Sorry, you can't represent a feeling.

bu arada apathy çıkmışım, sonum hayrolsun.

allahim gelip gidip guluyorum, bittim artik... bir ben vardi benden iceru artik o da yok. sagdaki icki/sigara icer pozunda adam ile soldaki bunyeyi salmis tipin kombinasyonu... allahim aksam aksam ne oldugumu sasiricam gulmekten...[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

dom hakikaten bahtsız ötesi bir kardeşimizmiş, çince'mizi de ilerlettik bu vesileyle. aman çinlilerin yanında küfretmeyelim adamlar anlıyor olmalı.. :-p

You represent... kindness. You're a very gentle, kind, and caring individual. You truely care about people and are generally well-liked. Though sometimes you may be perceived as weak, you truely have a strong heart and a good desire to help others.

züper test, ilk defa bir sonucu beğendim.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

Sosyal ağlarda paylaş

You Keci...Also Known as,Kai-Chi..You're quite a cyclist and can be a hopeless romantic.You enjoy being with your bicycle and nature. You have a good mtbike.You,really a good mountain goat.

Alla alla... ilginç[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining
Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 16 October 2003 00:48 tarihinde demiş ki:
japonların çizim teknikleri ben görmeyeli 200 yıl geriye gitmiş demek ki mumi.. ;)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... happiness. Boy, are you full of cheer or what...? You have a sunny disposition and enjoy trying to spread your happiness. You have a tendency to be a little hyper, but you have the ability to make your own fun no matter what.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...