Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

What feeling do you represent? / Quiz

Magic

Öne çıkan mesajlar

said:
dom, 14 October 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Ben yanlış testi mi yaptım acaba?

You are a denyo( `denilo`, a chinese word,meaning unstable and out of balance). Sorry, you can't represent a feeling.

bu arada apathy çıkmışım, sonum hayrolsun.

zuhara ahuehua euahhuh huhuhuh ehuaheh uhuhuhu muuuh ahaaaa iiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahahaahah ahahahahaahah allahim aklima mukayyet ol ahahaheeheheeheh[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi bu test sallama boyle en sevgi dolu uyumlu seyleri secsen de apatik yapip sciyo. bence follofos olmus bu test duvardan duvara ziplamiyosaniz apatik cikiyosunuz.

[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

edit maymunu olduk...

[Bu mesaj unity100 tarafından 14 October 2003 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

üniti resim üstüne sağ tıklayıp, özelliker ve çıkan urlyi copylesen,
buraya pastlesen, sonra başına ve sonuna url tagları koysan..[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

ahanda kimseye çıkmamış bişe çıktı bana:

You represent... desire. You sure are motivated. You have a definite knack for getting what you want. You always put your own interests before those of others, and you almost always find youself being satisfied. Though you have determination, try some compassion. Putting others first occassionally can get you even more satisfying relationships.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... hope.
You're quite a daydreamer and can be a hopeless romantic. You enjoy being creative and don't mind being alone at times. You have goals, and know what you want in life... even if they are a little far fetched.
hmm..guzelmis[hline]Mors certa et hora certa

[Bu mesaj OutTrader tarafından 14 October 2003 16:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 14 October 2003 13:16 tarihinde demiş ki:
Hade lennnn.......

Bana da aynısı çıktı, bende aynı kanıdayım =]

[edit; 2. sayfayı görmeden atmıştım mesajı, şimdi ekleme yapayım.

Dom lool, çok iyiymiş. =]
Magic ben bu accountla böyle çıktım, Gunn ile ne çıkar bilmiyorum, ona da bakarız]
[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Nefr tarafından 14 October 2003 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... apathy. You don't really show any emotion. You can be considered cruel and cold, but you just don't really care about anything. This is just the way you are... you're quite a challenge to get close to, and others may perceive you as boring.[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... insanity. You're quite a quirky little creature. You're emotions are varying. You may appear childish and innocent, but you have a tendency to freak out. You're incredibly random, but it's good to be unique. People know you're an odd one, but you certainly don't mind.[hline]Riruix Fevaxium-ubah zabrak brawler-swg
/tell riruix
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... anger.
Mad at the world, eh? You have a tendency to...
freak out easily. Overly emotional about
everything, you're most prone to bouts of
cruelty and moodiness. Other people may be
afraid of the fact that you explode so easily,
but at least you're honest... even if you're
honest about not liking anything.

Harbici işe yarıo lan![hline]Eda'nın anısına (1984-Hala yanıyo)
EdaaaaAaaa Çoook iiyi bir ablaaydııı Ühü oof be edaaaaa..
Keşkee evdeee yakacak birşeyler olsaaydıııı ühü ah be edaaaa..
Espiriyi anlamadım

[Bu mesaj Chemical tarafından 14 October 2003 17:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anger çıktı bana da[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

Playfulness
Dres'le ayni moddayim.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]

[Bu mesaj -Melancholy- tarafından 14 October 2003 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 14 October 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
Ben yanlış testi mi yaptım acaba?

You are a denyo( `denilo`, a chinese word,meaning unstable and out of balance). Sorry, you can't represent a feeling.
bu arada apathy çıkmışım, sonum hayrolsun.

Abi varya resim super ya., muthis otesi
Lol +1[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 14 October 2003 17:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... anger. Mad at the world, eh? You have a tendency to... freak out easily. Overly emotional about everything, you're most prone to bouts of cruelty and moodiness. Other people may be afraid of the fact that you explode so easily, but at least you're honest... even if you're honest about not liking anything.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 14 October 2003 17:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... naivete. So innocent and trusting... you can be very shy at times, but it's only because you're not sure how to act. You give off that "I need to be protected vibe." Remember that not all people are good. Being too trusting will get you easily hurt[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... happiness.
Boy, are you full of cheer or what...? You have a sunny disposition and enjoy trying to spread your happiness. You have a tendency to be a little hyper, but you have the ability to make your own fun no matter what.

vay be amma mutluymusum da haberim yokmus :)

[Bu mesaj edi tarafından 14 October 2003 17:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... desire. You sure are motivated. You have a definite knack for getting what you want. You always put your own interests before those of others, and you almost always find youself being satisfied. Though you have determination, try some compassion. Putting others first occassionally can get you even more satisfying relationships.

rofl[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler caktirmayin ama resimler gittikce aciklasiyo,Hadi biraz daha devam edersek pekl te muhtescen resimler le karsilasmaya biliriz,

"Sex machine" fln gibi bir sonucla karsilasmayiz insallah. Karsilasirsakta beyler aman koymayalim, buraya[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... anger. Mad at the world, eh? You have a tendency to... freak out easily. Overly emotional about everything, you're most prone to bouts of cruelty and moodiness. Other people may be afraid of the fact that you explode so easily, but at least you're honest... even if you're honest about not liking anything.[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 14 October 2003 14:27 tarihinde demiş ki:

holaa
Bir anda karakter degisikligine ugradim.[hline]Siyah Kahve.com; Edebi kahvelerin mekânı

+3412343652512345 bana da aynı şey çıktı[hline]Benim uğurlu sayım 1453,bir artı dört artı beş artı üç , Onüçü uğursuz sayan batılılara
OSMANLIDAN HEDIYE OLSUN SONSUZA!!!
Sosyal ağlarda paylaş

You represent... naivete. So innocent and trusting... you can be very shy at times, but it's only because you're not sure how to act. You give off that "I need to be protected vibe." Remember that not all people are good. Being too trusting will get you easily hurt.

hmm kendime bağdaştıramadım pek ama bazı yerleri doğru..[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...